×

Bard Pitt przyłapany na spotkaniu z „polską” gwiazdą, która akurat się rozwodzi

Bard Pitt przyłapany na spotkaniu z „polską” gwiazdą! Podobno schadzka była owiana tajemnicą. Czy szykuje się kolejny głośny romans? Wiele osób właśnie tak to interpretuje.

Bard Pitt przyłapany na spotkaniu z „polską” gwiazdą!

Portal „The News” donosi, że hollywodzki aktor Brad Pitt i mająca polskie korzenie supermodelka Emily Ratajkowski potajemnie się spotykają. Oczywiście nie ma w tym nic niewłaściwego, ponieważ oboje są obecnie singlami. W związku z czym nic nie stoi na przeszkodzie ich związkowi. Co więcej, przypomnijmy, że 31-latka niedawno rozstała się z mężem, producentem Sebastianem Bear-McClardem. Jak się okazuje, mężczyzna ją zdradzał. Modelka wciąż nie ma jeszcze formalnie rozwodu, ale sprawa jest w toku więc prawdopodobnie jest to kwestią czasu. Z kolei 58-letni Pitt od rozwodu z Angeliną Jolie wciąż nie znalazł nowej partnerki.

Jak podaje magazyn OK, powołując się na swoje źródło:

Ratajkowski, która w zeszłym miesiącu zakończyła małżeństwo z Sebastianem Bear-McClardem po plotkach o oszustwie, prawdopodobnie skorzystała z okazji na rozpoczęcie nowej romantycznej podróży z wolnym Bradem Pittem

Bard Pitt i Emily Ratajkowski spotykają się?

Jak mówią show biznesowe plotki, Pitt już od jakiegoś czasu miał na oku Emily. Co więcej, podobno dało się to mocno zauważyć na różnego rodzaju imprezach branżowych.

Brad podkochiwał się w Emily już na imprezie oscarowej Vanity Fair w 2020 roku. Nie byli w strefie prywatnej ani nic w tym rodzaju, ale rozmawiali z przyjaciółmi w pobliżu

Oczywiście bardzo im kibicujemy!

Źródła: www.elle.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij