×

Książę William ma nieślubną córkę? Pojawiły się „dowody”

Uchodzą za parę idealną. Brytyjczycy ich uwielbiają, media się nimi zachwycają. Tworzą przykładną, kochającą się rodzinę. Ale czy w rzeczywistości wszystko wygląda tak idealnie, jak na ekranie? Czy to możliwe, że książę William zdradzał księżną Kate? W sieci pojawiły się rzekome dowody.

Książę William zdradzał księżną Kate?

Rodzina królewska dba o zachowanie pozorów. Jednak gdy raz na jakiś czas któryś z dziennikarzy odważy się zajrzeć nieco głębiej, przekonujemy się, że nie wszystko jest tak idealne, jak nam się wydaje. Na jaw wychodzi wiele mrocznych sekretów.

Książę William i księżna Kate, w przeciwieństwie do Harry’ego i Meghan, są ulubieńcami Brytyjczyków oraz fanów rodziny królewskiej. Uchodzą za wyjątkowo zgraną parę i wszyscy postrzegą ich jako rodzinę idealną. Ale czy naprawdę tak jest? Od dawna krążą plotki o rzekomym romansie księcia Williama. Czyżby ktoś próbował wywołać skandal i zszargać dobre imię księcia? A może i w tej plotce jest ziarno prawdy?

Kobieta, którą posądzano o romans z księciem, to Rose Hanbury. To arystokratka, która przez lata była najlepszą przyjaciółką księżnej Kate. Do czasu aż… wybuchł skandal, a Brytyjczycy zaczęli plotkować, że książę William zdradza żonę z Rose. Był to koniec przyjaźni. Plotki przybrały na sile…

Książę William ma nieślubną córkę?

Rose Hanbury w 2009 r. została żoną starszego o niemal ćwierć wieku markiza Davida Cholmondeleya. Ślub wzięli, gdy okazało się, że arystokratka jest w ciąży (spodziewała się bliźniąt). Siedem lat później na świat przyszła córka pary: lady Iris Marina Aline Cholmondeley. Właśnie wtedy coraz głośniej zaczęto mówić o tym, że ojcem dziewczynki wcale nie jest David Cholmondeley. Niektórzy sugerowali, że lady Iris jest nieślubnym dzieckiem księcia Williama. Skąd takie przypuszczenia?

O rzekomych dowodach przypomniała tiktokerka Tishtoking, która publikuje w sieci filmiki na temat rodziny królewskiej. Kobieta przypomina, iż dziewczynka urodziła się w czasie, w którym zagraniczna prasa pisała o domniemanym romansie arystokratki i księcia Williama. Ponadto relacje pomiędzy markizem i Hanbury uległy wtedy ochłodzeniu. Ponoć różnica wieku zaczęła być przeszkodą w życiu tej pary. Markiz miał ponad 60 lat, zaś Hanbury nie skończyła jeszcze czterdziestki. Znudzona życiem u boku starszego męża Rose miała wdać się płomienny romans z księciem. W dodatku romans miał się rozpocząć, gdy ulubienica Brytyjczyków… była w trzeciej ciąży!

@tishtoking Reply to @zzzaaaraaa #dukeandduchessofcambridge #katemiddleton #rosehanbury #aristocracy ♬ original sound – Tasha

Brytyjska rodzina królewska nigdy nie skomentowała tych rewelacji. Wiadomo jednak, że księżna Kate i Rose Hanbury przestały się widywać, choć przez lata utrzymywały ze sobą bliskie relacje. Ponadto Hanbury całkowicie zniknęła z życia publicznego. Miała o to starannie zadbać jej była przyjaciółka…

Informacje o romansie potwierdził kilka lat temu dziennikarz Giles Coren, który zajmuje się rodziną królewską w mediach od lat.

Tak, to jest romans. Nie czytałem artykułów, ale wiem o tym romansie. Każdy o nim wie

– stwierdził.

Książę William zdradził księżną Kate? Kochanka miała spełniać jego dziwny fetysz

Fotografie: Twitter, Youtube (miniatura wpisu), twitter.com, www.youtube.com

Może Cię zainteresować