×

Zobaczyła w sieci zdjęcie swojego chłopaka. Jeden szczegół sprawił, że szybko się rozstali

Kłamstwo ma krótkie nogi. Przekonał się o tym nasz bohater. Jego oszustwo miało pozostać słodką tajemnicą, ale prawda ujrzała światło dzienne szybciej, niż przypuszczał. O co chodzi? O zdradę. A dokładniej o zdjęcie z eks.

Zdjęcie z byłą dziewczyną?

Gdyby nie pewne selfie opublikowane na Twitterze, zdradzana kobieta mogłaby dalej żyć w nieświadomości i myśleć, że partner jest jej wierny. Kochanka mężczyzny wrzuciła bowiem na portal społecznościowy ich wspólną fotkę i to dzięki niej kłamstwo wyszło na jaw.

Mężczyźni o takiej budowie ciała naprawdę na mnie działają. Od razu padam na kolana – opatrzyła zdjęcie takim opisem

Twitter

Twitter

Pech (albo szczęście) chciał (zależy od czyjej strony patrzeć), że wspomniane zdjęcie zobaczyła aktualna partnerka.

Twarz mężczyzny jest zasłonięta, ale nie da się ukryć, że jego tatuaże nadal są po części widoczne. Ponadto, tuż za parą na regale widzimy dwa magazyny. To one stały się niepodważalnym dowodem.

Zdjęcie z Eks

Mężczyzna tłumaczył swojej dziewczynie, że to stare zdjęcie i jest na nim ze swoją byłą. Jednak było to kolejne kłamstwo.

Dociekliwa partnerka skupiła się właśnie na wspomnianych magazynach w tle. Tytuł jednego z nich jest wyraźnie widoczny. Wpisała go w wyszukiwarkę. Okazało się, że to numer z lutego bieżącego roku, a parą są znacznie dłużej… Stało się oczywiste, że mężczyzna ją zdradzał.

Para się rozstała i nie ma się co dziwić, bo kto z was lubi być oszukiwany i okłamywany przez swoją drugą połówkę? Zaufanie to podstawa każdego udanego związku.

Może Cię zainteresować