×

Książę William zdradził księżną Kate? Kochanka miała spełniać jego dziwny fetysz

Książę William zdradził księżną Kate? Plotkarskie konto na Instagramie opublikowało szokujące szczegóły rzekomego romansu wnuka królowej Elżbiety. Podobno kochanka księcia miała spełniać w łóżku jego bardzo nietypowy fetysz. O jaki chodzi?

Było o włos od hucznego rozstania

Blisko trzy lata temu, kiedy księżna Kate była w ciąży z księciem Louisem, światowe media obiegł skandal na temat rzekomej niewierności Williama. Książę miał zdradzać żonę z jej najlepszą przyjaciółką, Rose Hanbury.

Pojawiły się nawet doniesienia, że para książęca zaczęła już konsultować rozwód z prawnikami. Finalnie związek książęcej pary przetrwał ten trudny dla niej czas.

Książę William zdradził księżną Kate?

Po trzech latach znów zrobiło się głośno o rzekomej zdradzie, której miał dopuścić się książę William. Temat został nagłośniony za sprawą anonimowego donosu, którym podzieliło się plotkarskie konto na Instagramie DeuxMoi – nie jest to więc ani zweryfikowane, ani rzetelne źródło.

Niemniej jednak DeuxMoi donosi, że kochanka miała spełniać fetysz księcia, na który nie jest gotowa Kate. Co ciekawe, źródło donosi, że księżna daje pozwolenie mężowi na zaspokajanie potrzeb „gdzie indziej”. Zastrzega jednak przy tym, że nie może się to łączyć z uczuciami.

Na niedawnym przyjęciu dla mediów powiedziano mi, że prawdziwym powodem romansu było zamiłowanie księcia do peggingu. Księżna Kate jest zbyt staroświecka, aby się na to zgodzić. Nie ma jednak nic przeciwko romansowi i w rzeczywistości woli, aby jej mąż zaspokajał swoje potrzeby seksualne gdzie indziej, o ile nie wiążą się one z emocjami tak jak w przypadku ostatniej kobiety

– podaje DeuxMoi.

Wspomniany pedding to heteroseksualny akt płciowy, podczas którego kobieta penetruje odbyt mężczyzny sztucznym członkiem lub wibratorem umocowanym na biodrach przy pomocy specjalnych pasków.

Cóż, trzeba przyznać, że to bardzo odważny donos. Donos, który stał się hitem na Twitterze. W mediach społecznościowych powstały w tej sprawie nawet specjalne hasztagi, które obiegły cały świat. Te najpopularniejsze to #książęPeddingu czy #książęWilliamRomans.

Swoją drogą, co myślicie o tej plotce? Uważacie, że może być prawdziwa?

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: YouTube, YouTube (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować