×

Walka Linkiewicz i Lil Masti była nadzwyczaj krótka. Trwała niecałe 2 minuty

22 czerwca to data, na którą z niecierpliwością czekali zarówno fani Lil Masti, jak i Marty Linkiewicz. Wielu z nich zastanawiało się, która z tych pań wygra. Własnie dziś odbył się ich pojedynek. Wynik walki Linkiewicz i Lil Masti z pewnością zaskoczył wiele osób. Trzeba przyznać, że był to bardzo emocjonujący pojedynek…

Fame MMA 4

W sobotę, 22 czerwca w Częstochowie odbyła się kolejna gala z udziałem internetowych celebrytów. Z pewnością każdy z Was słyszał już o Fame MMA. Dzisiejsza gala była już czwartą z kolei. Przypomnijmy, że na Fame MMA 3 walczyły Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz.

Tym razem uczestnicy znów zostali dobrani tak, aby mogli w oktagonie wyjaśnić sobie wszelkie konflikty. Oczywiście nie ma co ukrywać, najbardziej wyczekiwana była walka Marty Linkiewicz oraz Anieli „Lil Masti” Bogusz. Jesteście ciekawi jak się potoczyła?

Wynik-walki-Linkiewicz-i-Lil-Masti

Wynik walki Linkiewicz i Lil Masti był wiadomy od początku?

Z pewnością fani każdej z pań właśnie tak uważali. Choć wśród „ludzi z branży” przeważały głosy, że wygra Aniela… Wszystko dlatego, że już wcześniej walczyła. Emocji od samego początku, czyli od momentu, w którym ujawniono, kto zmierzy się w oktagonie, było co niemiara.

A już w czasie konferencji prasowej pomiędzy Linkiewicz, a Lil Masti sięgnęły zenitu – doszło do emocjonujących spięć. Chyba nie trzeba przypominać tych wyzwisk i prezentów (Lil Masti podarowała Linkiewicz Słownik poprawnej polszczyzny oraz balkon dla niepełnosprawnych). Po tych słownych utarczkach fani tych pań byli coraz bardziej podekscytowani.

Wyniki-walki-Linkiewicz-i-Lil-Masti

Oficjalne marzenie

Dzień przed galą Fame MMA odbyło się oficjalne ważenie zawodników. Ile waży Lil Masti, a ile Matra Linkiewicz? Waga pierwszej z pań wynosi dokładnie – 59,3 kilograma, z kolei drugiej 73,8 kilgrama.

walka lil masti i linkiewicz

Walka Linkiewicz i Lil Masti kto wygrał?

Potyczka tych dwóch celebrytek rozpoczęła się około 23:30 w Częstochowie. Naprawdę bardzo dużo się działo. Zacznijmy jednak od początku. W sumie walka skończyła się już zanim na dobre się rozpoczęła… Tym razem jednak wygraną nie była Marta Linkiewicz. Wygrała Lil Masti i to już w pierwszej rundzie!

O to jak wyglądał przebieg walki Lil Masti i Marty Linkiewicz!

Linkiewicz przewróciła się się już na samym początku, a Lil Masti zaczęła uderzać ją niemiłosiernie. Marta próbowała wstać, ale Aniela utrzymała pozycję boczną. I już po chwili Bogusz pokonała Linkiewicz! Sexmasterka całkowicie załatwiła Linki Master, nie dała żadnych szans! Walka trwała niecałe 2 minuty!

Wynik-walki-Linkiewicz-i-Lil-Masti-1

Wynik-walki-Linkiewicz-i-Lil-Masti-2

Fame MMA 4

Aniela Bogusz

Lil Masti

Marta przez bardzo długą chwilę była pocieszana już w oktagonie przez jej przyjaciółkę.

Marta Linkiewicz

Wygrała Aniela Bogusz

Na koniec, co najbardziej zaskakujące padły sobie w objęcia i zaczęły wyjaśniać wszystkie nieporozumienia. Marta pogratulowała także swojej rywalce. Obie panie zachowały pełną klasę.

Walka Anieli i Marty

Wygrana Anieli

Kolejna emocjonująca, ale bardzo krótka walka

Może Cię zainteresować

zamknij