×

Koniec walki Godlewskiej i Ewelony. Już wiadomo, która z nich okazała się być lepsza

Gala FAME MMA 5 trwa w najlepsze. Za nami już jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków. Znamy wynik walki Godlewskiej i Ewelony, czyli Eweliny Kubiak, która znana jest z kontrowersyjnego programu Warsaw Shore. Która z nich okazała się być górą w oktagonie?

Wynik walki Godlewskiej i Ewelony
Instagram

Gala FAME MMA 5

To już piąta z kolei gala FAME MMA. Gala znana jako największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów, influencerów i celebrytów. Tym razem przyszedł czas na pojedynki w gdańskiej Ergo Arenie. Wśród zawodników, którzy walczą tej nocy, są m.in. Kamil „Hassi” Hassan vs. Oleh Riaszeńczew, Marek „Lord Kruszwil” Kruszel vs. Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski, Piotr „Bonus BGC” Witczak vs. Marcin Najman czy wspomniane wcześniej Ewelina „Ewelona” Kubiak vs. Monika „Esmeralda” Godlewska.

Wynik walki Godlewskiej i Ewelony
Instagram

Obie nie mają zbyt dużego doświadczenia w sportach walki

Zarówno Esmeralda, jak i Ewelona, nie mają zbyt dużego doświadczenia w sportach walki. Godlewska miała na swoim koncie jedną przegraną walkę – została znokautowana przez Martę „Linkimaster” Linkiewicz – podczas gdy Kubiak stanęła w oktagonie po raz pierwszy. Obie, jak na Fame MMA przystało, nie szczędziły sobie obraźliwych komentarzy pod swoim adresem. Na komentarzach się jednak nie skończyło, bowiem zarówno jedna, jak i druga nagrała na swój temat… piosenkę.

Nie czuję strachu przed kimś takim jak ty, pójdziesz do piachu, ja znam zasady tej gry – rapowała Ewelona

Ty po prostu jesteś nikim, nie pomogą ci uniki, wielka pani celebrity – w głowie tylko baleciki. Ładną pokazałaś klasę, skoro przyszłaś tu po kasę – nie pozostawała dłużna w swoim dissie Godlewska

Wynik walki Godlewskiej i Ewelony
Youtube

Wynik walki Godlewskiej i Ewelony

Długo wyczekiwany pojedynek wygrała Ewelina „Ewelona” Kubiak, która nie dała swojej rywalce najmniejszych szans na zwycięstwo. Jak na tego typu pojedynki przystało, walka skończyła się wyjątkowo szybko. Kubiak powaliła Godlewską ciosem kolanem w głowę. Techniczny nokaut w pierwszej rundzie!

Takiego zakończenia się spodziewaliście?

Źródła: Fame MMA 5
Fotografie: www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij