×

Lil Masti zmasakrowała Zusje. Słowianka Donatana trafiła do SOR!

Lil Masti zmasakrowała Zusje! I to totalnie. Z piękniej buzi Słowianki Donatana zrobiło się kwaśne jabłko. Doszło do tego, że zawodniczka sobotniej gali High League z bardzo poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Pojawiają się głosy, że może wymagać operacji.

Kolejna sobota, kolejna gala

W sobotni wieczór w gdańskiej Ergo Arenie odbyła się 3. gala High League. Jak nietrudno się domyślić, w jej ramach swoje umiejętności walki na ringu zaprezentował cały przekrój rodzimych patocelebrytów. Przypomnijmy, że walki zorganizował Malik Montana. Niektórzy uważają, że gala okazała się niewypałem. Na przykład przez fakt, iż tuż przed starciem Mateusza „Don Diego” Kubisza i Denisa „Bad Boy” Załęckiego na trybuny wdarła się grupa pseudokibiców. Po chwili wszczęli bójkę, delikatnie to ujmując. Co więcej, jedna z najbardziej oczekiwanych walk wieczoru ostatecznie wcale się nie odbyła. Oj… Fani dali upust swojej złości w komentarzach.

Lil Masti zmasakrowała Zusje!

Głośno o gali stało się jednak przede wszystkim ze względu na pojedynek Lil Masti i Zusje. No cóż… Aniela Bogusz, która od lat lubuje się w sportach walki, dosłownie zmasakrowała Słowiankę Donatana. Mimo że Kamila Smogulecka słynie z tego, że nie boi się wyzwań i walczy do końca, to tym razem… 26-latka pod koniec walki była już tragicznym stanie. Ostatecznie przetransportowano ją na SOR. Jej obrażenia były na tyle poważne, że pojawiają się głosy, iż będzie potrzebowała operacji! Wszystko z powodu rzekomo złamanej kości oczodołu. Pudelek poprosił już Zusje o komentarz. Jednak nie uzyskał do tej pory odpowiedzi.

Zdjęcia Zusje po gali przerażają. Jej obrażenia wyglądają bardzo poważnie. Sami zobaczcie:

High League

High League

Źródła: www.pudelek.pl

Może Cię zainteresować