×

Roksana Węgiel na Fame MMA?! Ale zaskoczenie!

Roksana Węgiel na Fame MMA?! Trzeba przyznać, że 17-letnia wokalistka potrafi zaskakiwać. Wygląda na to, że decyzja już zapadła. Internauci już zastanawiają się, z kim mogłaby stanąć do walki.

Roksana Węgiel na Fame MMA?!

Ma dopiero 17 lat, a na koncie tyle sukcesów, że mogłaby nimi obdarować wiele dorosłych gwiazdek polskiej sceny muzycznej. Ostatnio okazało się, że ulubienica nastoletnich widzów świetnie radzi sobie nie tylko wokalnie, ale i jako tancerka, a nawet współprowadząca programu „You Can Dance – Nowa generacja”. Ale młodziutka piosenkarka branży muzycznej porzucać nie zamierza.

(…) bardzo dobrze wspominam czas spędzony w »Akademii You Can Dance«. Ja tak naprawdę przechodziłam przez to samo, z czym te dzieciaki miały do czynienia i mogłam ich wesprzeć na bazie własnych doświadczeń. (…) Mogłam się w końcu oderwać od rutyny i spróbować czegoś nowego. W przyszłości jednak widzę siebie tylko na scenie muzycznej i nie planuje zmieniać branży

– zapowiedziała w jednym z wywiadów Roxie.

<a href=Twitter">

Twitter

Czyżby jednak miała inne plany? Fani zobaczą nastoletnią wokalistkę podczas walki w Fame MMA?

Zaskakująca odpowiedź na pytanie fana

Przypomnijmy: podczas Fame MMA walczą ze sobą celebryci, znani z telewizji czy mediów społecznościowych. Chociaż są amatorami i często nie mają nawet nic wspólnego ze światem sportu, ich walki w klatce cieszą się ogromną popularnością. Padają mocne ciosy, leje się krew, jest brutalnie i nie ma mowy o taryfie ulgowej. Czy to odpowiednie środowisko dla nastoletniej dziewczyny?

Roksana Węgiel odpowiedziała na pytanie jednego z fanów, który chciał się dowiedzieć, czy jest szansa na to, że kiedyś zobaczy Roksanę podczas Fame MMA. Odpowiedź na to pytanie zaskoczyła wielu fanów młodej piosenkarki. Okazuje się, że Roksana rozważa taką możliwość!

Tak, jest taka szansa, wręcz jestem pewna, że kiedyś tam wystartuję

– wyznała w rozmowie z Plejadą wokalistka.

<a href=Twitter">

Twitter

Czy Roxie mówiła szczerze? A może był to tylko żart? Taka deklaracja wystarczyła, by w mediach społecznościowych zawrzało. Internauci zastanawiają się, z kim mogłaby zawalczyć Roksana Węgiel. Organizatorzy walk często zestawiają ze sobą osoby, które są skonfliktowane prywatnie bądź w internetowym świecie. To dodaje walce pikanterii i sprawia, że cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem. W przypadku Roxie raczej ciężko będzie znaleźć tego typu przeciwniczkę. Ale co do jednego nie mamy wątpliwości – walka Roksany wzbudziłaby ogromną sensację, niezależnie od tego, kim byłaby jej przeciwniczka.

Fotografie:

Może Cię zainteresować