×

Bitwa o banany w Carrefourze. Ludzie wyrywali sobie owoce z rąk

Bitwa o banany w Carrefourze. Wydawać by się mogło, że to nie może być prawdą, a jednak to wydarzyło się w Polsce. Promocja wzięła górę nad emocjami emerytów, którzy dostali małpiego rozumu i postanowili zawalczyć o pyszne owoce.

Bitwa o banany w Carrefourze

Do niecodziennego zdarzenia doszło w środę 8. czerwca w sklepie Carrefour w galerii Veneda w Łomży. To nowo otwarty punkt tej sieci marketów, a jak na otwarcie przystało, nie mogło zabraknąć hucznej „imprezy”. Z tej okazji na miejscu zjawili się Kasia Bosacka, ksiądz, odbył się pokaz tańca i miało miejsce uroczyste przecięcie wstęgi. Klientów czekały również liczne promocje i to głównie one przyciągnęły do placówki tłumy. Jedna z nich – banany za 1,99zł/kg – sprawiła, że ludzie dostali małpiego rozumu.

Tłum dosłownie zaczął wyrywać je sobie z rąk! Gorąco było również na dziale z tłuszczami, gdzie olej kujawski kosztował 6,99 zł (normalnie zapłacimy za niego w granicach 13 zł).

Przecenione były m.in. banany, które kosztowały 1,99 zł za kilogram. Ludzie dosłownie wyrywali je sobie z ręki! Dużym powodzeniem wśród klientów cieszył się również olej kujawski, który kosztował 6,99 zł

– podaje o2.pl.

Nagranie z otwarcia Carrefoura

Do sieci trafiło nagranie z akcji promocyjnej i reakcji klientów. Internauci nie kryją zażenowania całą sytuacją. W komentarzach pod materiałem piszą o ostatecznej utracie godności czy upadku polskiego społeczeństwa.

Strach pomyśleć, co będzie działo się w sklepach w przyszłości, kiedy inflacja jeszcze bardziej da nam się we znaki.

Źródła: www.planeta.pl, www.facebook.com
Fotografie: www.facebook.com

Może Cię zainteresować