×

Biedronka wydała ważny komunikat o najnowszej promocji. Klienci mogą się zdenerwować

Ważny komunikat Biedronki do klientów: chodzi o okazję, która miała być hitem. Nastąpiła jednak niespodziewana zmiana planów. Wielu klientów dyskontu może się zdenerwować.

Ruszyły promocje

Biedronka to niezmiennie jeden z najchętniej odwiedzanych dyskontów w Polsce. Klienci chętnie korzystają z akcji promocyjnych, przygotowywanych przez sieć. Od poniedziałku 3 października do 8 października trwa akcja „Biedronkowe oszczędności” — osoby, które zrobią zakupy za minimum 99 złotych, z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronki, otrzymają voucher 15 zł. Będą go mogły wykorzystać w ciągu dwóch kolejnych dni handlowych (przy zakupach za min. 99 zł). Dodatkowo do 5 października można też otrzymać rabat 50 proc. na drugi, tańszy produkt z zakresu: artykuły przemysłowe, książki, tekstylia oraz zabawki. Z kolei do końca tygodnia można skorzystać m. in. z promocji 2+1 gratis na wszystkie produkty marek Gillette i Gillette Venus.

Ważny komunikat Biedronki

Sieć sklepów szumnie zapowiadała również inną atrakcyjną promocję, która miała przyciągnąć klientów. Okazuje się jednak, że nastąpiła zmiana planów.

Szanowni klienci, za utrudnienia przepraszamy!

— czytamy na początku komunikatu, zamieszczonego na stronie internetowej Biedronki.

Uprzejmie informujemy, że produkty: wkręty hex do drewna (11 el.), wkręty do płyt wiórowych (212 el.) oraz kołki rozporowe (198 el.) z folderu „Okazje tygodnia” nr 40/2022, które miały być dostępne w ofercie od 06.10.2022 r., będą niedostępne w asortymencie sklepu

—  wyjaśniono.

Przypomnijmy: Biedronka obecnie jest największą siecią detaliczną w Polsce. Zatrudnia ok. 80 tys. pracowników (dane z maja tego roku) i jest największym prywatnym pracodawcą w kraju.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij