×

Wynajęli surogatkę, by urodziła im dziecko. Gdy zaszła w ciążę, jej brzuch za szybko rósł

Shaniece Sturdy jako nastolatka zobaczyła w telewizji program o surogatkach. Właśnie wtedy postanowiła, że kiedyś pomoże parze, która nie będzie mogła mieć własnych dzieci.

Lata mijały, a Shaniece urodziła wspaniałego synka. Wtedy poczuła, że nadszedł moment, w którym chce zostać matką zastępczą. Poszła zatem do lokalnej agencji zajmującej się takimi sprawami.

Miałam tylko 21 lat. Nie byłam zainteresowana piciem i imprezami do białego rana. Pragnęłam pomóc w spełnieniu marzenia o większej rodzinie jakiejś pary.

Bardzo chciała pomóc

Postanowiła, że nie powie rodzicom o swoich planach. Bała się, że mogą oni nie zaakceptować jej decyzji. Dlatego przez cały proces przygotowawczy przeszła zupełnie sama.

Kiedy poznała Joannę i Steve’a była pewna, że chce im pomóc. Dopiero wtedy wyznała całą prawdę swoim najbliższym.

Po pewnym czasie Shaniece poleciała do specjalistycznej kliniki w Los Angeles, aby został jej wszczepiony zarodek.

Udana pierwsza próba

Udało się i Shaniece została jedną z najmłodszych surogatek w Wielkiej Brytanii.

Kobieta była pewna, że nosi pod sercem wyczekiwaną córkę lub syna dla bezdzietnej pary. Jednak jej brzuch zaczął bardzo szybko rosnąć i był wyjątkowo duży, jak na tak wczesny etap ciąży.

Jeszcze więcej szczęścia

Gdy cała trójka poszła na pierwsze badanie, doznała ogromnego szoku. Okazało się, że Shaniece spodziewa się bliźniaków. Zachwycone tą wiadomością małżeństwo rzuciło się w wir zakupów i przygotowań do narodzin swoich przyszłych dzieciaczków.

Jednak na kolejnym badaniu prawda okazała się być jeszcze bardziej niezwykła! Shaniece była w ciąży nie z bliźniakami, a z trojaczkami!

Para, która myślała, że nigdy nie będzie im dane zostać rodzicami, jest teraz najszczęśliwsza na świecie. Wszyscy razem uważają, że to prawdziwy cud!

Prawda, że dzieciaczki są urocze?

Fotografie: LittleThings

Może Cię zainteresować

zamknij