×

Zaczepił 11-latkę, po czym wykorzystał w opustoszałym miejscu. Teraz przebywa na wolności

Dramat dziecka w wiejskiej, nadmorskiej miejscowości na Isle of Portland, w angielskim hrabstwie Dorset. 18-latek na rowerze zaczepił 11-letnią dziewczynkę, która spacerowała po ulicy wraz z 14-letnią przyjaciółką. Wkrótce cała trójka udała się ścieżką do kamiennego, opuszczonego, ale dopuszczonego do zwiedzania wiatraka. Kiedy dotarli na miejsce wydarzyło się coś przerażającego.

Chłopak na rowerze wykorzystał 11-latkę w nieczynnym wiatraku

18-latek z Wielkiej Brytanii wykorzystał w nieczynnym wiatraku 11-letnią dziewczynkę. Gdzie była w tym czasie jej przyjaciółka? Nie wiadomo. Policja wciąż nie podała do publicznej wiadomości szczegółów dotyczących zdarzenia. Apeluje jednak do osób trzecich, które w trakcie popełnienia przestępstwa w sobotę nad ranem znajdowały się w pobliżu, aby zgłosiły się do służb i złożyły zeznania.

Zachęcam lokalnych mieszkańców do powstrzymania się od spekulacji dotyczących tego incydentu, szczególnie w mediach społecznościowych, ponieważ może to mieć wpływ na toczące się śledztwo – powiedział Wayne Seymour z policji z hrabstwa Dorset

geoffkirby.co.uk

Reakcja lokalnej społeczności

Historia 11-latki, która została wykorzystana w wiatraku, wstrząsnęła lokalnymi mieszkańcami.

Rozumiemy, że incydent ten wzbudził obawy społeczności lokalnej, ale chciałbym uspokoić członków społeczeństwa, że ​​prowadzimy szeroko zakrojone dochodzenie w związku z tym zdarzeniem – dodaje inspektor

Los nastolatka

18-latek, który jest podejrzany o gwałt, trafił do aresztu. Wyszedł jednak na wolność po wpłaceniu kaucji. Teraz jego przyszłość będzie zależała od decyzji sądu.

Stan 11-latki. Dziewczynka jest w rękach specjalistów

Ofiara trafiła pod opiekę specjalnie wyszkolonych funkcjonariusze, którzy czuwają nad jej stanem psychicznym. Również mieszkańcy mogą zwracać się do nich z różnego rodzaju obawami.

_________________________________
*Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować