×

Celine Dion ma 51 lat, a wygląda na 70. Fani są zaniepokojeni, a ona zapewnia, że jest zdrowa

Celine Dion to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek wszech czasów, a utwór pt. „My Heart Will Go On” z filmu „Titanic” zna chyba każdy. Dzisiaj gwiazda ma już 51 lat. I choć jest w podobnym wieku do tak znanych osobistości jak Jennifer Aniston czy Jennifer Lopez, wizualnie diametralnie od nich odbiega. Śmiało można powiedzieć, że przypomina bardziej ich mamę niż rówieśniczkę. Też było nam ciężko w to uwierzyć, ale kiedy tylko zobaczyliśmy te zdjęcia, wszystko stało się jasne – wygląd Celine Dion pozostawia sporo do życzenia.

Wygląd Celine Dion

Celine Dion przyleciała w ostatnim czasie do Paryża, gdzie odbywa spotkania biznesowe. Naturalną koleją rzeczą są także spotkania z wiernymi fanami gwiazdy, którzy nie darowaliby sobie, gdyby nie zobaczyli swojej idolki. Przez całą ten czas artystka jest otoczona również przez fotoreporterów. Chcąc więc pokazać się w jak najlepszym świetle, diva praktycznie zawsze decyduje się na piękne i wyszukane kreacje i drogocenne dodatki. Na pierwszy rzut oka widać również, że piosenkarka dba również o linię. Jest jednak jeden minus, bowiem stracone kilogramy dodają jej lat.

Fani się martwią

Niektórzy fani martwią się, że ich idolka może mieć problemy ze zdrowiem. Nie ma się więc co dziwić, że w związku z tym Celine Dion często jest o to pytana. Ona sama jednak podkreśla, że jest zupełnie zdrowa, a spadek wagi jest efektem ciężkich ćwiczeń na sali baletowej.

Wierzycie jej? Waszym zdaniem Celine wciąż wygląda dobrze?

Może Cię zainteresować