×

Wróżbita Maciej o wydarzeniach w Ukrainie. Nie ma dobrych wieści

Wróżbita Maciej o wydarzeniach w Ukrainie: co czeka nas w najbliższej przyszłości? Wróżbita, tradycyjnie już, nie ma dobrych wieści. Czy dojdzie do nasilenia konfliktu?

Zagra samego siebie

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że wróżbita Maciej zyskuje na popularności. Ludzie odczuwają lęk, próbują się więc dowiedzieć, co przyniesie przyszłość. Niektórzy szukają odpowiedzi właśnie u wróżbitów.

O rosnącej popularności Macieja Skrzątka świadczy fakt, że wkrótce wystąpi w jubileuszowym odcinku „Policjantek i policjantów”. Zagra w nim… samego siebie.

Uważam, że to jest niesamowita przygoda. Bardzo fajnie jest mi na planie. Muszę powiedzieć szczerze, że i reżyser jest przesympatyczny, i cała załoga, i aktorzy. Naprawdę są przemili!

– zachwyca się Skrzątek w rozmowie z serwisem Pomponik.

A co powiedział na temat najbliższej przyszłości?

Wróżbita Maciej o wydarzeniach w Ukrainie

Według Skrzątka, wkrótce, bo już 11 maja, dojdzie do nasilenia działań wojennych. Wróżbita tłumaczy to feralnym układem planet.

Przewiduję, że działania wojenne się zdecydowanie nasilą, nasilą się wraz z 11 maja. Po 11 maja będzie ostrzej i będzie groźniej, a to dlatego, że tego dnia – 11 maja 2022 roku – planeta Jowisz przechodzi do znaku Barana. A to oznacza nasilenie działań wojennych, wręcz natężenie działań agresywnych, a więc tutaj może wchodzić w grę nie tylko Rosja i Ukraina, ale też inne państwa mogą dołączyć do konfliktu.

– twierdzi wróżbita.

To kolejna tego typu przepowiednia, bo w podobnym tonie na temat wojny i najbliższej przyszłości wypowiada się też najpopularniejszy jasnowidz w Polsce, czyli Krzysztof Jackowski.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij