×

Ile zarabia wróżbita Maciej? Jego stawki przyprawiają o zawrót głowy!

Ile zarabia wróżbita Maciej? Ile bierze za jedną sesję? Na jaw wyszły stawki jednego z najpopularniejszych wizjonerów w Polsce. Specjalista od horoskopów i zaglądania w przyszłość nie może narzekać. Jego dochody są kosmicznie wysokie!

Kim jest Maciej Skrzątek?

Maciej Skrzątek, znany jako wróżbita Maciej, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich wizjonerów. Jest specjalistą od horoskopów i kart tarota. Prowadzi autorskie programy w telewizji oraz radiu, a swoimi przepowiedniami często dzieli się z fanami w mediach społecznościowych.

Jednak jakiś czas temu zrobiło się o nim głośno również z innego powodu. Mianowicie wróżbita Maciej zrobił coming out. Na antenie Radia Nowy Świat przyznał, że ma chłopaka Tomka, z którym jest związany od 20 lat!

Moi znajomi, przyjaciele, wszyscy współpracownicy czy dziennikarze, z którymi się spotykałem, wszyscy wiedzą. Ja się nigdy z tym nie ukrywałem, jeśli chodzi o kontakty bezpośrednie. I nigdy się tego nie wstydziłem, tylko uważałem, że to jest moje życie prywatne. Ten wywiad możemy potraktować jako mój coming out. Jestem już tak stary, że nie będę się ukrywał

– wyznał wróżbita Maciej.

Ile zarabia wróżbita Maciej?

To, czym zajmuje się wróżbita Maciej wie niemal każdy. Jednak dla wielu zagadkę mogą stanowić stawki, jakie inkasuje celebryta za prywatne konsultacje i różnego rodzaju rytuały. W końcu możemy zaspokoić swoją ciekawość, bo cennik usług wróżbity Macieja wyciekł do mediów!

Ile więc trzeba zapłacić za wizytę u słynnego wizjonera? Stawki zwalają z nóg. Okazuje się bowiem, że Maciej Skrzątek za każde 15 min konsultacji bierze 250 zł. Mimo to chętnych nie brakuje, a przed jego gabinetem ustawiają się kolejki. Jeśli ktoś nie chce długo czekać, może umówić się na półgodzinną rozmowę za 1500 zł.

Z kolei za rytuały uwalniające od klątwy, uroku, czy złorzeczenia wróżbita liczy sobie 650 zł. „Uzdrawianie finansów” jest jeszcze droższe i wynosi 850 zł. W podobnej cenie można poprosić też o wykonanie rytuału wzmacniającego uczucia albo zdrowie.

Cennik wróżbity Macieja ujawniła w rozmowie z „Newsweekiem” Monika Patrycja Patkowska, znana jako „szeptucha”. Jak widać, specjalista od horoskopów nie może narzekać na swoje zarobki. Jego biznes przynosi gigantyczne dochody. Nic więc dziwnego, że pozwolił sobie na długie wakacje.

A tuż przed wyjazdem na urlop, w obszernym wpisie na Instagramie wytłumaczył, dlaczego chwilowo znika z mediów społecznościowych i nie będzie publikował żadnych zdjęć.

[…]zdając sobie sprawę z aktualnej sytuacji gospodarczej w Polsce, szalejącej inflacji, drastycznego wzrostu cen oraz codziennych trosk kochanych rodaków, musiałbym być skończonym kretynem, żeby chwalić się Wam moimi wakacjami, na które być może kogoś nie stać. To byłby brak szacunku z mojej strony, potworny egoizm, bezczelne wzbudzanie zazdrości i nieludzkie wyrachowanie

– napisał troskliwy wróżbita Maciej.

Źródła: www.se.pl, www.planeta.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij