×

Wpadka w finale „Mam talent”. Nawet Marcina Prokopa zamurowało, gdy to usłyszał

Wpadka w finale „Mam talent”. Wczoraj miał miejsce ostatni odcinek 13. edycji show. Jak się okazuje, nie odbyło się bez delikatnych komplikacji i to z udziałem prowadzących. Gdy Marcin Prokop poszedł rozmawiać z widownią, z pewnością nie spodziewał się takiej reakcji.

Ta edycja „Mam talent” był pełna niespodzianek i zdolnych ludzi!

Wczorajszego wieczora miał miejsce finał 13. edycji popularnego show emitowanego w stacji TVN – „Mam talent„. O 300 tysięcy złotych walczyło 10 finalistów. Jednak jak to bywa w tego typu przedsięwzięciach, zwycięzca mógł być tylko jeden.

Dla tych, którzy nie oglądali, chcielibyśmy przypomnieć, że w ostatnim odcinku show starli się: Jagoda Piec i pies Stefan, Orkiestra Baczków, Maja Kućko i Mariusz Nguyen – Fundacja Ocelot, Krzysztof Jaros, Jordan Ogorzelski, Mariusz Bochniarz, Duo Eyal & Julia, Fpytke, Dominika Krzymowska oraz Trio KET. Niestety, z przyczyn niezależnych od producentów formacja Baila Stars nie wystąpiła, mimo zakwalifikowania się, dlatego ich miejsce zajął duet Fpytke.

Wpadka w finale „Mam talent”

W czasie trwania finału Marcin Prokop tuż przed występem Jordana Ogorzelskiego zabrał głos i wtedy miała miejsce sytuacja, która nieco wybiła go z rytmu. Chciał przypomnieć widzom, która to już edycja popularnego show. Nie miał jednak zamiaru robić tego sam, dlatego udał się na widownię. Nie przypuszczał, że ten ruch sprawi, że nie do końca będzie wiedział, jak się zachować.

Zauważył dziewczynkę i postanowił, że to ona przypomni widzom, która to edycja „Mam talent”. Podszedł do niej, podstawił mikrofon i zapytał ją o to. Ona jednak zareagowała zupełnie inaczej niż się spodziewał. Pytana od niechcenia wzruszyła ramionami i powiedziała, że nie wie. Tym samym kompletnie zaskoczyła prowadzącego i wybiła go z rytmu.

Na szczęście wpadka prowadzącego została całkowicie przyćmiona kolejnym fenomenalnym występem. Jordan Ogorzelski był po prostu świetny. Zarówno widownia, jak i jury byli pod ogromnym wrażeniem.

Na koniec przypomnijmy tylko, że zwycięzcą 13. edycji programu „Mam talent” został 18-letni Krzysztof Jaros.

Źródła: player.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Zrzut z ekranu za: "Mam talent", TVN (miniatura wpisu), Mam Talent, TVN, Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować