×

Wpadka posła Konfederacji na posiedzeniu sejmowym! Pokazał wszystkim zdjęcie nagiej kobiety

Wpadka posła Konfederacji przejdzie do historii. Poseł Dobromir Sośnierz, samozwańczy obrońca zagrożonych, ponoć, praw kierowców, podczas posiedzenia zaskoczył zebranych prezentacją… nagiego biustu. Z tym, że nie swojego, tylko nieznanej bliżej pani, o której wiadomo na razie tylko tyle, że nie lubi się ubierać.

Obrońcy kierowców

Parlamentarny Zespół ds. Obrony Kierowców powstał w odpowiedzi za sprecyzowane przez premiera Mateusza Morawieckiego plany ochrony bezpieczeństwa pieszych. Najwięcej sprzeciwu wywołał pomysł wprowadzenia obowiązku zatrzymywania się przed pasami już wtedy, gdy pieszy znajduje się w ich pobliżu.

Niektórzy posłowie uznali to za zamach na płynność ruchu na drodze. Nie trafiły do nich argumenty, że potrącony pieszy dużo skuteczniej blokuje ruch niż pieszy bezpieczne przechodzący przez pasy.

Ostatecznie w skład zespołu broniącego kierowców weszli wyłącznie posłowie Konfederacji: Dobromir Sośnierz, Konrad Berkowicz, Grzegorz Braun, Artur Dziambor, Krystian Kamiński, Janusz Korwin-Mikke, Jakub Kulesza i Krzysztof Tuduj.

Wpadka posła Konfederacji

Podczas niedawnego posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony Kierowców, poseł Dobromir Sośnierz planował olśnić komputerową prezentacją. Zamiast tego po podłączeniu rzutnika do laptopa, oczom zebranych ukazały się nagie piersi bliżej nieznanej z personaliów pani. To jednak nie pozostawiło wątpliwości, co do tego, jakie treści poseł skrajnie prawicowej i bogobojnej Konfederacji lubi przeglądać.

Towarzyszący mu współpracownik Władysław Bartyzel wykazał się refleksem i szybko „zgasił piersi”, jednak niesmak pozostał.

Jak skomentował na Twitterze dziennikarz portalu brd24.pl, Łukasz Zboralski:

Co za obciach

Cóż, trudno polemizować z ta diagnozą…

Źródła: twitter.com, fakty.interia.pl, www.google.com
Fotografie: twitter.com (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować