×

Youtuberzy wkręcili księcia Harry’ego. Podawali się za Gretę Thunberg, planującą małżeństwo

Youtuberzy wkręcili księcia Harry’ego! Dwaj rosyjscy gwiazdorzy popularnego serwisu mają doświadczenie w robieniu dowcipów sławnym osobom. Księcia Harry’ego skołowali tak skutecznie, że nawet gdy, podając się za Gretę Thunberg, oświadczyli się jego 6-letniemu bratankowi, nie zorientował się, że padł ofiarą żartu.

Sprawna akcja dwóch youtuberów

Aleksiej Soljarow i Wadimir Kuznietzow, dwaj popularni w Rosji youtuberzy. Słyną z rozmów telefonicznych ze sławnymi ludźmi, podczas których udając kogoś innego niż są, wciągają rozmówcę w absurdalne sytuacje. Ich ofiarami padli do tej pory między innymi Elton John i Bernie Sanders.

Ostatnio zaś postanowili wziąć na warsztat księcia Harry’ego. Zadzwonili do niego podając się za Gretę Thunberg, nastoletnią aktywistkę na rzecz ochrony środowiska oraz jej ojca, Svente’a.

Youtuberzy wkręcili księcia Harry’ego

Nie jest tajemnicą, że Brytyjczycy nie mają zbyt wysokiego zdania o intelekcie młodszego brata Williama. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek obejrzał dowolny odcinek brytyjskiego sitcomu „The Windsors”. Rozmowa z rosyjskimi youtuberami raczej nie pomoże Harry’emu w zmianie niekorzystnego wizerunku…

Nie zorientował się, że padł ofiarą żartu nawet, gdy rzekoma Greta zaczęła planować swoje małżeństwo z sześcioletnim Georgem, bratankiem Harry’ego. Przy okazji padły pytania o Megxit. Książę w odpowiedzi stwierdził, że podjął decyzję o odcięciu się od rodziny królewskiej w trosce o dobro swojego syna.

Dodał, że nowe życie w Kanadzie jest znacznie lepsze niż obowiązki książęce, a Meghan bynajmniej nie wygrała losu na loterii poślubiając księcia.

Wstydliwy sekret

Chociaż rozmowy odbyły się w sylwestra ubiegłego roku oraz 22 stycznia bieżącego, ich zapis nie ujrzał dotąd światła dziennego. Treść ujawnił dopiero teraz brytyjski „The Sun”.

Z fragmentów opublikowanych przez dziennik wynika, że książę nie miał oporów przed plotkowaniem przez telefon o Donaldzie Trumpie i światowych przywódcach, którzy w obliczu kryzysu klimatycznego nadal korzystają z samolotów. Ich zachowanie określił jako „chore”. Zupełnie jakby sam tego nie robił…

Nie zorientował się, że jest wkręcany ani po propozycji mariażu rzekomej Grety z sześcioletnim synem księcia Williama ani po tym, gdy padła propozycja przeniesienia wszystkich pingwinów na biegun północny.

Po ujawnieniu zapisu ploteczek Harry’ego z rosyjskimi youtuberami podającymi się za Gretę Thunberg, rzecznik księcia odmówił komentarza.

Dziwicie się?

Książę Harry i jego przeszłość
Imgur
Źródła: www.fakt.pl, www.telegraph.co.uk, www.dailymail.co.uk
Fotografie: Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij