×

Wpadka dziennikarza na wizji! Za jego plecami nagle pojawiła się naga kochanka

Wpadka dziennikarza na wizji! Podczas wideokonferencji emitowanej na żywo na kanale YouTube za plecami Alfonsa Merlosa pojawiła się półnaga kobieta. W dodatku, to nie była jego żona!

„Uroki” pracy zdalnej

Większość firm zdecydowała się na pracę zdalną z powodu pandemii koronawirusa. Nawet dziennikarze pracują w swoich domowych zaciszach. Dzięki kamerkom internetowych mogą połączyć się ze studiem, a obraz i dźwięk jest transmitowany na żywo bezpośrednio do telewizji.

Nietrudno się domyślić, że w takiej sytuacji bardzo łatwo o… wpadkę. Przekonał się o tym jeden z hiszpańskich dziennikarzy.

Wpadka dziennikarza na wizji

O Alfonso Merlosie mówi teraz cały świat. Przystojny dziennikarz uczestniczył w programie nadawanym na kanale YouTube, gdy nagle za jego plecami przemknęła półnaga piękność. To jednak nie było najgorsze.

Okazało się bowiem, że Merlos jest w związku małżeńskim z byłą uczestniczką „Big Brothera”, Martą Lopez. Natomiast długowłosa kobieta, którą można zobaczyć na nagraniu, to 27-letnia Alexia Rivas, reporterka hiszpańskiego programu informacyjnego „Socialite”.

„Kochanka” postanowiła bronić mężczyznę

Długowłosa piękność w programie „Socialité” miała wyznać, że jest nową dziewczyną Merlosa. Zaczęła się z nim umawiać trzy tygodnie temu, gdy ten był już rozwiedziony.

Rivas tłumaczyła:

Kiedy zaczęliśmy nasz związek, był singlem, a reszta to historia. Chcę się teraz skupić na teraźniejszości i mojej przyszłości.

Dziennikarka odparła również zarzuty internatów, jakoby na ekranie miała pojawić się celowo, aby zdobyć rozgłos.

Tymczasem Polish Express donosi, że żona dziennikarza wcale się z nim nie rozstała, a jedynie wyjechała na kilka dni. Wynikało to z kłótni do jakiej doszło pomiędzy małżonkami. Z kolei Merlos twierdzi, że rozwiódł się z Martą Lopez przed kompromitującym nagraniem i nie zdradził jej, albowiem nie byli już małżeństwem.

Alfonso Merlos jest załamany obecną sytuacją. Bardzo wpłynęła ona na jego wizerunek i wiele osób oskarża go o niewierność i bycie kobieciarzem. Może mieć to też negatywny wpływ na jego pracę oraz wizerunek stacji.

Poniżej znajdziecie nagranie przedstawiające całą sytuację:

Źródła: www.se.pl, www.polishexpress.co.uk
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować