×

Wpadka Lecha Wałęsy na Facebooku. Wrzucił zdjęcie wagi i zapomniał się ubrać?

Wpadka Lecha Wałęsy na Facebooku. Były prezydent najprawdopodobniej nie przewidział, że jego sylwetka odbije się na szklanej wadze. Nie zauważył, że w odbiciu pokazał za dużo?

Walka z nadwagą

Były prezydent Lech Wałęsa słynie z tendencji do popełniania rozmaitych gaf. Zarówno w czasie swojej prezydentury, jak i obecnie od czasu do czasu zdarzają mu się mniej lub bardziej spektakularne wpadki. Można powiedzieć, że większość Polaków przyzwyczaiła się już do takiej natury Lecha Wałęsy.

Mimo to najświeższa publikacja na oficjalnym, facebookowym koncie laureata Pokojowej Nagrody Nobla wprawiła wszystkich w osłupienie. Nie od dziś wiadomo, że Lech Wałęsa zmaga się ze zbędnymi kilogramami. Były przewodniczący NSZZ „Solidarność” nie ukrywa, że nadwaga bardzo uprzykrza mu życie. Nie tylko źle wpływa na sposób postrzegania siebie, ale także przyczynia się do zaostrzenia chorób, na które cierpi.

W związku z tym, polityk postanowił zabrać się za siebie. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna już przyniosły pierwsze rezultaty. Lechowi Wałęsie udało się zrzucić parę kilogramów, czym postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych. Niestety zapomniał o jednym, istotnym szczególe…

Wpadka Lecha Wałęsy na Facebooku

Lech Wałęsa postanowił, że będzie dzielił się z internautami swoimi osiągnięciami w walce o upragnioną sylwetkę. W tym celu regularnie publikuje na swoim profilu aktualizacje dotyczące bieżącej wagi. Tym razem polityk postanowił pokazać dowody na to, że masa jego ciała rzeczywiście się zmienia.

W związku z tym wykonał zdjęcia, na których widać jak stoi na szklanej wadze. Zdaniem wybranych internautów fotografie, które udostępnił były prezydent pokazują zdecydowanie za dużo. Niektórzy uważają, że tafla wagi uwidacznia, że prezydent nie ma na sobie ubrania! Internauci nie wytrzymali i w komentarzach dali upust swoim emocjom. W ich wypowiedziach możemy przeczytać:

Trochę za dużo się odbija w tej wadze Panie Prezydencie

Nie wiem jak na to patrzec XDDDDD

Nie będę gorsza i napisze, że cofnęłam wysyłanie wiadomości po to by tylko spojrzeć co tam się odbija w tej wadze.

Zdjęcia jak te – z uwagi na wypracowany szacunek – są pomimo wszystko nie do odzobaczenia. Idąc dalej jest mi po prostu przykro jak z Pana kpią.

Coś tam się między nogami wałęsa.

Komentujący zwracali również uwagę na to, że były prezydent powinien zadbać o paznokcie u stóp.

I paznokcie nie wyglądają na obcięte, ino obgryzione.

Panie prezydencie niech że nam Pan oszczędzi widok swoich szpon u stóp….błagam!

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować