×

Wpadka Karoliny Pisarek na weselu. Pokazała swoim gościom za dużo!

Wpadka Karoliny Pisarek na weselu. Incydent miał miejsce już podczas pierwszego tańca pary, którego modelkę i jej partnera uczyła Agnieszka Kaczorowska-Pela. Co tam się wydarzyło?

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub

Karolina Pisarek i Roger Salla poznali się podczas treningu sztuk walki w klubie w 2020 roku. Szybko między nimi zaiskrzyło. Mimo to oboje przez jakiś czas ukrywali swój związek.

Para zaręczyła się w sierpniu 2021 roku podczas wakacji na Malediwach. Kolejny krok był więc już tylko kwestią czasu.

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub 10 czerwca 2022 roku. Uroczysta ceremonia odbyła się w kompleksie Pałac i Folwark Łochów pod Warszawą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Modelka miała na tę wyjątkową okoliczność dwie kreacje. Podczas ceremonii postawiła na suknię w kroju syrenki z głębokim dekoltem i długim rękawem. Na wesele ubrała natomiast sukienkę z dekoltem w serduszko, gorsetem i modnymi rękawami. Roger Salla zdecydował się z kolei na klasykę – czarny garnitur z czarną muchą. Oboje wyglądali olśniewająco!

Pierwszy taniec weselny Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Młodzi wybrali na pierwszy taniec utwór Labirintha „Forever” z serialu „Euforia”. Choreografię do pięknej muzyki układała Agnieszka Kaczorowska-Pela. Utytułowanej tancerki nie było co prawda na przyjęciu weselnym, ale wiemy, że śledziła relację, zwłaszcza tę z pierwszego tańca.

Jedną z nich sama udostępniła i krótko skomentowała słowami „chyba nieźle im poszło… Uff!”.

Wpadka Karoliny Pisarek na weselu

Jeden z obecnych na weselu gości – inny uczestnik programu „Top Model”, Michał Gała – zarejestrował małą wpadkę modelki, a nagranie udostępnił w swojej relacji na Instagramie. Wszyscy mogli to obejrzeć! A co się właściwie stało?

Otóż para tańczyła do tego stopnia dynamicznie, że w pewnym momencie sukienka Karoliny Pisarek podwinęła się, w wyniku czego goście weselni mogli zobaczyć jej pupę. W żadnym stopniu nie zmienia to jednak faktu, że układ taneczny wyszedł doskonale, a młoda para prezentowała się zjawiskowo.

Źródła: kobieta.wp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować