×

Wózek dziecka Izabeli Janachowskiej kosztował majątek. „Mój samochód jest od niego tańszy”

10 maja 2019 to wyjątkowo ważny dzień w życiu polskiej ekspertki ślubnej, 33-letniej Izabeli Janachowskiej. Wtedy na świat przyszło jej pierwsze dziecko Christopher Alexander. Teraz światło dzienne ujrzały zdjęcia wózka, w którym prezenterka wozi swoje maleństwo. Wielu Polaków dosłownie łapie się za głowę, kiedy dowiaduje się, jaka jest jego cena. „Mój samochód jest od niego tańszy” – mówi jeden z internautów. Wózek dziecka Izabeli Janachowskiej to bez dwóch zdań Rolls-Royce wśród dziecięcych wózków. Jaka jest więc jego wartość?

Wózek dziecka Izabeli Janachowskiej
Instagram

Wózek dziecka Izabeli Janachowskiej

Wózek, którym ma przyjemność podróżować Chrostopher Alexander, jest bardzo popularny wśród angielskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że pierwsze miesiące swojego życia w bardzo podobnym „sprzęcie” spędzali 55-letni aktualnie książę Edward, księżna Diana, a w ostatnim czasie również córka księżnej Kate.

Wózek dziecka Izabeli Janachowskiej
Imgur

Może poczuć się niczym mały książę

Skąd pomysł na produkowany ręcznie w Yorkshire wózek w przypadku dziecka Izabeli Janachowskiej? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Niemniej jednak bardzo możliwe, że jako żona majętnego biznesmena, Krzysztofa Jabłońskiego, chciała zapewnić swojemu synkowi wózek niczym karocę. Wózek, dzięki któremu poczuje się niczym mały książę.

Izabela Janachowska o tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała dopiero w styczniu, a więc w 5 miesiącu ciąży. Niemniej jednak, od czasu, kiedy maleństwo pojawiło się na świecie, prezenterka bardzo chętnie chwali się zdjęciami synka w sieci.

Wózek dziecka Izabeli Janachowskiej
Imgur

Swoją drogą co myślicie o wózku synka Izabeli Janachowskiej?

Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij