×

Izabela Janachowska urodziła już dwa dni temu! Podzieliła się zdjęciem swojego synka

Stało się! Izabela Janachowska urodziła! Gwiazda zdążyła już pochwalić się tą radosną nowiną w mediach społecznościowych, zamieszczając jednocześnie zdjęcie swojego skarba. Z jej wpisu wynika, że radości nie ma końca. Dowiadujemy się także, że maleństwo przyszło na świat już dwa dni temu.

Życie zawodowe gwiazdy

Janachowska zaistniała w polskich show biznesie dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”. Utalentowana tancerka nie wygrała jednak nagrody głównej, bowiem musiała zrezygnować z dalszych występów za sprawą kontuzji. Mimo to świat zdążył już o niej usłyszeć. Jakiś czas później z wzajemnością podbiła serce milionera, Krzysztofa Jabłońskiego. Kiedy wspólnie przygotowywali się do ślubu, Izabela była zachwycona tym niezwykłym okresem, a tym samym odkryła w sobie nowe powołanie, dzięki któremu spełnia się dzisiaj zawodowo. Janachowska prowadzi kilka programów telewizyjnych właśnie o tematyce ślubnej i idzie jej to znakomicie!

Izabela Janachowska urodziła
Instagram

Izabela Janachowska urodziła

To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu – napisała

Izabela Janachowska urodziła
Instagram

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla całej rodzinki!

Może Cię zainteresować

zamknij