×

Izabela Janachowska urodziła już dwa dni temu! Podzieliła się zdjęciem swojego synka

Stało się! Izabela Janachowska urodziła! Gwiazda zdążyła już pochwalić się tą radosną nowiną w mediach społecznościowych, zamieszczając jednocześnie zdjęcie swojego skarba. Z jej wpisu wynika, że radości nie ma końca. Dowiadujemy się także, że maleństwo przyszło na świat już dwa dni temu.

Życie zawodowe gwiazdy

Janachowska zaistniała w polskich show biznesie dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”. Utalentowana tancerka nie wygrała jednak nagrody głównej, bowiem musiała zrezygnować z dalszych występów za sprawą kontuzji. Mimo to świat zdążył już o niej usłyszeć. Jakiś czas później z wzajemnością podbiła serce milionera, Krzysztofa Jabłońskiego. Kiedy wspólnie przygotowywali się do ślubu, Izabela była zachwycona tym niezwykłym okresem, a tym samym odkryła w sobie nowe powołanie, dzięki któremu spełnia się dzisiaj zawodowo. Janachowska prowadzi kilka programów telewizyjnych właśnie o tematyce ślubnej i idzie jej to znakomicie!

Izabela Janachowska urodziła

To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu – napisała

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla całej rodzinki!

Może Cię zainteresować

zamknij