×

Kate tęskni za Harry’m? Wzięła go na bok i zdobyła się na wyznanie!

Kate tęskni za Harry’m – donosi magazyn „Woman’s Day”. Oboje mieli okazję wymienić ze sobą kilka zdań na osobności podczas Platynowego Jubileuszu. O czym rozmawiali?

Kate tęskni za Harry’m. Oboje mieli okazję porozmawiać na osobności

Książę Harry i książę William wciąż nie mają ze sobą dobrych relacji. Prawdopodobnie wszystko zaczęło się od tego, że starszy syn księżnej Diany odradził bratu związek z Meghan Markle.

Co więcej, oliwy do ognia dodał wywiad księcia Sussex i jego żony dla Oprah Winfrey. Był to pierwszy wywiad po wycofaniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do USA. Przypomnijmy, że podczas rozmowy oboje wyjaśnili powody swych decyzji i przedstawili własną wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze – Meghan o rodzinie królewskiej.

Od momentu przeprowadzki było niewiele okazji do pojednania się braci, bowiem książę Harry rzadko odwiedzał Wielką Brytanię.

Kate tęskni za Harry’m. Oboje mieli okazję porozmawiać na osobności

W ostatnich dniach rodzina królewska obchodziła Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II, w związku z tym obchody zaczęły się już w czwartek, 2 czerwca, zaś w sobotę odbył się wyjątkowy koncert. Przede wszystkim była to świetna okazja do tego, aby rodzina królewska znów spotkała się w komplecie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Księżna Kate i książę Harry od dawna mieli ze sobą bardzo dobre relacje. Kate mówiła, że Harry był dla niej najmilszą osobą, kiedy ta wchodziła do rodziny królewskiej, podczas gdy Harry wypowiadał się o księżnej jak o siostrze. Dziś, mimo dzielących ich kilometrów, wciąż utrzymują ze sobą kontakt i obdarowują swoje dzieci prezentami. Podczas imprezy określanej mianem Trooping The Colour, która miała miejsce 2 czerwca, księżna wzięła szwagra na bok na krótką rozmowę. O szczegółach rozmowy poinformował portal „Woman’s Day”.

Kate strasznie tęskni za Harrym. Zawsze był taki zabawny, kiedy mieszkał z nimi w Pałacu Kensington. Był stałym gościem przy ich stole podczas wieczorów z pizzą i niedzielnym lunchem, i zawsze zostawiał ją w dobrym humorze. Odkrywa, że właśnie za tym tęskniła najbardziej, odkąd bracia się pokłócili

Zamieniła z nim kilka słów. Powiedziała mu, że zawsze może na nią liczyć. Że są rodziną i wszystkie nieporozumienia już dawno puściła w niepamięć. Harry jej za to podziękował i powiedział, że wie, że tak jest. Na koniec przytulili się, by wrócić do pełnienia obowiązków w szczególnym dla królowej dniu

– mówi źródło „Woman’s Day”.

Wiedzieliście, że Kate i Harry’ego łączy tak bliska relacja?

Źródła: www.plotek.pl, www.womansday.com
Fotografie: Twitter.com (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować