×

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega Polaków! „Miesiąc płaczu i bólu”

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega Polaków przed tym, co może stać się jeszcze nim zaczną się wakacje. Jak się okazuje, w jednym z letnich miesięcy może wydarzyć się wiele złego. Być może warto wziąć pod rozwagę jego słowa nim zaczniesz planować swój tegoroczny wypoczynek.

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega Polaków

Bezsprzecznie Wojciech Glanc jest jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. I jak większość z nich w ostatnim czasie wypowiadał się głównie na tematy wojenne. Tym razem zrobił jednak wyjątek i wydał oświadczenie dla swoich rodaków. Ma bardzo złe przeczucia odnośnie sierpnia.

Kilka dni temu Wojciech Glanc rozmawiał z portalem Pomponik. Wyjawił dziennikarzom, co może stać się już za kilka tygodni. Jego zdaniem wakacyjne wyjazdy najbezpieczniej zaplanować na sam początek wakacji, czyli w czerwcu oraz w lipcu. Dlaczego?

Czerwiec i lipiec to ostatnie miesiące na wyjazd wakacyjny. Później odczujemy potworną drożyznę. Lipiec będzie miesiącem przełomowym, który bardzo nas zaskoczy i zaszokuje. Korzystajcie teraz z życia, bo za tydzień, dwa może to być już niemożliwe. Nie mamy gwarancji kolejnego dnia.

Według niego w sierpniu nastąpi kolejna epidemia. Jego następne słowa są bardzo niepokojące:

Wróci nowa epidemia, nastąpi przyrost nowych zachorowań i zwrot w tej dziedzinie. Będzie to miesiąc płaczu i bólu

Gdzie lepiej nie jechać na wakacje?

Co więcej, Wojciech Glanc radzi, gdzie lepiej nie wybierać się na wakacje. Uważa, że niebezpiecznie może być w krajach graniczących z Ukrainą, a szczególnie w Mołdawii.

Na koniec wyjawił również, co jego zdaniem czeka Polaków. Jak się okazuje, podobne rzeczy widział wcześniej Krzysztof Jackowski.

Widzę domy, ciemno w oknach, wiem, że jest tam w środku zimno. Niedogrzane mieszkania, bez prądu i gazu. Będzie to dotyczyło wielu z nas.

Później dodał jeszcze:

Niepokoi mnie też Białoruś. Tam szykuje się rewolucja. To tylko kwestia czasu, myślę, że nastąpi to jeszcze w tym roku. Czeka nas na pewno kolejna fala uchodźców, ale nie potrafię określić, skąd przyjdą. To nastąpi po wakacjach.

Jakiś czas temu jasnowidz Glanc wypowiadał się o śmierci Putina. Czy jego przepowiednia wypełni się?

Źródła: www.pomponik.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować