×

Wojciech Glanc o śmierci Putina. Zdradził, jak umrze prezydent Rosji

Wojciech Glanc o śmierci Putina i bardzo trudnych tygodniach przed Polakami. Jasnowidz przewiduje, że prezydent Federacji Rosyjskiej już niedługo umrze. Wskazał nawet sposób, w jaki najprawdopodobniej się to stanie.

Jasnowidz Glanc o podwyżkach cen w Polsce

Jak większość jasnowidzów, Wojciech Glanc zajmuje się teraz głównie tematyką wojenną. Niestety, podobnie jak i inni, nie ma dla nas dobrych wieści. Uważa, że wojna na Ukrainie potrwa jeszcze bardzo długo i Polacy bardzo dotkliwie ja odczują.

Uważam, że wojna będzie trwała bardzo długo. Za każdym razem, kiedy pomyślę, co tam się dzieje, mam wrażenie, takie odczucie, że to będzie jak w Wietnamie, gdzie wojna trwała dwadzieścia lat. Polska będzie cierpieć, Polacy doświadczą strasznej utraty wartości złotówki. To będzie bardzo realne.

Podkreśla, że bardzo dotkliwe odczujemy podwyżki cen.

Będzie to namacalne. Teraz jeszcze jesteśmy na takim pograniczu, jakby do ludzi to nie docierało, ale w czerwcu drożyzna uderzy po kieszeniach.

Wojciech Glanc o śmierci Putina oraz utrudnieniach w ruchu lądowym i powietrznym

Niestety według Wojciecha Glanca drożyzna wcale nie będzie jedynym problemem Polski. Przewiduje na przykład jakieś utrudnienia w ruchu lądowym oraz powietrznym.

To dopiero nadchodzi, zacznie się w połowie maja. W czerwcu i lipcu będzie tych problemów dużo więcej. Zapoczątkuje je fala prowokacji. Dojdzie do celowego zastraszania, fałszywych alarmów bombowych na lotniskach i dworcach. Okres wakacyjny wyczuwam jako utrudniony.

Dlaczego tak się będzie działo? Glanc sądzi, że będzie to miało związek z działaniami służb proputinowskich.

W każdym kraju jest cała masa służb proputinowskich, które będą działać w tym kierunku i eskalować napięcie. Wrócimy do punktu wyjścia, do ostrożności znanej z pandemii. Pojawi się ryzyko zamachów, zestrzelenia samolotu. Będzie bardzo nerwowo.

Przewiduje też, że w Polsce będzie miała miejsce jakaś większa prowokacja, której celem będzie wywołanie jeszcze większej paniki.

Mam wrażenie, że coś przeleci, coś w rodzaju rakiety. Pojawił mi się obraz, że zostanie ona zestrzelona do wody. Będzie to próba wywołania jeszcze większego konfliktu.

Wojciech Glanc o śmierci Putina

Wojciech Glanc podzielił się również ze swoimi widzami wizją dotyczącą prezydenta Rosji. Jego zdaniem Władimir Putin już niedługo umrze.

Czasowo jest to bardzo blisko. Mam wizję usypiania Putina. Obraz, jakby koło niego stało dwóch, trzech ludzi i jeden do drugiego mówił, że „trzeba go uśpić”, tak jak usypia się psa. Nie umiem odpowiedzieć, kiedy to nastąpi. Uważam, że Putin zostanie otruty moskiewskimi metodami. Nie będzie to jednak żadne wybawienie.

O śmierci Władimira Putina mówi coraz więcej znanych jasnowidzów. Ich przewidywania są słuszne czy może jednak się mylą?

Źródła: www.youtube.com, www.fakt.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij