×

Wojciech Cejrowski ma poważne problemy? Prosi fanów o modlitwę

Wojciech Cejrowski prosi o modlitwę. Nietypowy wpis znanego dziennikarza wywołał duże poruszenie wśród jego fanów. Dzieje się z nim coś złego?

Kontrowersyjny dziennikarz

Wojciech Cejrowski to najbardziej charyzmatyczny i słynący z bezpośrednich wypowiedzi dziennikarz, podróżnik i autor książek. Przez lata prowadził program „Boso przez świat”. Słynie także z głębokiej wiary, a podczas spotkań z sympatykami robi zdjęcia za „Ojcze Nasz”.

Dziennikarz bardzo często za pośrednictwem mediów społecznościowych wywołuje kontrowersje i mieszane reakcje odbiorców. Cejrowski lubi czasami odnieść się do aktualnych wydarzeń, ostatnio obraził nawet Szumowskiego. Przez to wiele osób nie przepada za podróżnikiem, bo uważają go za zbyt radykalnego. Jednak według innych, satyryk mówi to, co myśli wielu Polaków.

Niedawno dziennikarz zaskoczył wszystkich. W swoim ostatnim wpisie poprosił o nietypową dla niego prośbę. To wywołało lawinę pytań.

Wojciech Cejrowski prosi o modlitwę

Kontrowersyjny dziennikarz na Facebooku poprosił o modlitwę… za siebie. Cejrowski nie wytłumaczył, o co dokładnie chodzi. Jednak sposób, w jaki zaapelował do Polaków, można uznać za emocjonalny. Wpis został uzupełniony o rycinę przedstawiającą Maryję z Guadalupe.

Chyba nigdy nie prosiłem tu Państwa o modlitwy wprost za mnie. Prosiłem dla innych: dla Alfie Evansa, dla tego chłopca w zeszłym roku w Nadarzynie, który miał się nie urodzić… Teraz bardzo proszę wprost w mojej intencji. Z całą mocą jaką tylko kto ma w swoim zasięgu. Jutro w Gdańsku nadal będę zbierał dla innych, ale tu i teraz proszę za mnie.

w
Pod wiadomością pojawiło się już kilka tysięcy reakcji. Część fanów Cejrowskiego oświadczyła, że odmówiła już za niego modlitwę.

Odmówię Koronkę w Pana intencji. Niech Królowa Różańca Świętego z Pompejów błogosławi

Będę pamiętać panie Wojtku i w wieczornej modlitwie i w Kościele jutro

A może umówmy się wszyscy jednego dnia, o jednej godzinie na zamówienie całego różańca za Pana Cejrowskiego?

Inni wyraźnie zaniepokojeni pytają, czy z podróżnikiem nie stało się nic złego. Obserwatorów interesuje zwłaszcza jego stan zdrowia. Wojciech Cejrowski nie odpowiedział jednak na zadane pytania i milczy do teraz.

Maryja z Guadalupe jest uznawana jako patronka obu Ameryk i jej wspomnienie przypada na 12 grudnia. Jest także patronką życia poczętego.

Źródła: www.se.pl, turysci.pl, pikio.pl, gwiazdy.wp.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować