×

Sharon Stone prosi o modlitwę. Jej siostrzeniec znalazł się na krawędzi śmierci

Sharon Stone prosi o modlitwę. Aktorka podzieliła się ze swoimi fanami wstrząsającym zdjęciem, które przedstawia jej niespełna rocznego siostrzeńca. Dziecko walczy o życie w szpitalu. Gwiazda gorąco zaapelowała o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna.

Kolejny cios

Sharon Stone to aktorka, która sporo przeszła w swoim życiu. 63-letnia gwiazda kina ma za sobą traumatyczne dzieciństwo. W swojej biografii wyznała przed laty, że padła ofiarą molestowania przez swojego dziadka. Później mając 18 lat dokonała aborcji. Trudna przeszłość nie złamała jej. Sharon Stone zdołała przezwyciężyć przeciwności losu i dziś uchodzi za ikonę kinematografii.

Przed rokiem gwiazda wyznała, że doznała poważnego wypadku, który mógł zakończyć się tragicznie. W trakcie prasowania ubrań aktorka została rażona piorunem. Szczęśliwie Sharon Stone szybko zdołała dojść do siebie.

Niestety spokój w życiu aktorki nie trwał długo. Przed trzema dniami Sharon Stone poinformowała swoich fanów na Instagramie o ciężkiej chorobie chrześniaka. Przebywająca obecnie w Wenecji gwiazda udostępniła zdjęcie, na którym widać nieprzytomnego, podpiętego pod skomplikowaną aparaturę chłopca.

W opisie zdjęcia Sharon Stone zamieściła poruszający apel do swoich obserwatorów:

Mój siostrzeniec i chrześniak River Stone został dziś znaleziony w łóżeczku z całkowitą niewydolnością narządów. Proszę, módl się za niego. Potrzebujemy cudu!

Nie wiadomo na razie jaka jest przyczyna niewydolności narządów dziecka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sharon Stone (@sharonstone)

Sharon Stone prosi o modlitwę

Pod wpisem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy. Fani gwiazdy wysyłali najszczersze słowa wsparcia. River Stone przyszedł na świat w 2020 roku. Od tamtego momentu bardzo często pojawiał się na zdjęciach udostępnianych na Instagramie gwiazdy. Gwiazda w przeszłości straciła już jednego bratanka, syna Michaela. W 2014 roku znaleziono jego ciało w mieszkaniu w Los Angeles. Wszystko wskazuje na to, że 22-latek przedawkował narkotyki.

Sharon Stone nie ma własnych dzieci. Aktorka adoptowała jednak trzech synów Rona Josepha Bronsteina, Lairda i Quinna. Najstarszy z nich ma 21 lat, a najmłodszy 15. Pierwszym mężem Sharon Stone był George Howe Englund. W 1984 roku aktorka poślubiła Michaela Greenburga. Później przez pewien czas spotykała się z Brentem Huffem. W 1992 roku związała się z Dwightem Yoakamem. W latach 1993-1994 była dziewczyną Williama J. MacDonalda.

Ostatnim oficjalnym partnerem Sharon Stone był Phil Bronstein. Po tym jak we wrześniu 2001 roku Sharon Stone przeszła krwotok podpajęczynówkowy, mężczyzna ją opuścił.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sharon Stone (@sharonstone)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sharon Stone (@sharonstone)

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij