×

Prezenterka potwierdza romans Rutkowskiego i Wodzianki. Była świadkiem ich rozmów

Od jakiegoś czasu w polskich mediach jest wyjątkowo głośno o romansie, który łączył detektywa Krzysztof Rutkowski i znaną niegdyś jako Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego, Dominikę Zasiewską. I choć namiętność między popularną parą nie trwała długo, a niektórzy nawet nie zdążyli w nią uwierzyć, Kristina Kurcheva, która jest prezenterką 4FUN.TV i przyjaciółką Dominiki Zasiewskiej, potwierdziła właśnie romans Wodzianki z detektywem w rozmowie z „Twoje Imprerium”.

Prywatne wiadomości

Jakiś czas temu do rzekomego związku detektywa postanowiła odnieść się sama Wodzianka. Zainteresowana mówiła, że sprawa jest skończona i prawdopodobnie nie ujrzałaby światła dziennego, ale zbulwersował ją fakt, że to sam Rutkowski próbuje się wybielić przed ludźmi i Mają, nazywając Dominikę atencjuszką. Na dowód tego, że ich związek nie był fikcją, podzieliła się SMS-ami i faktami związanymi z osobą Rutkowskiego. Kiedy prywatna korespondencja ujrzała światło dzienne, odnieść do niej postanowił się sam detektyw. Jego wypowiedź znajdziesz tutaj.

Teraz, kiedy miarka się przebrała, głos w sprawie pikantnego romansu zabrała przyjaciółka Wodzianki, Kristina Kurcheva, która oficjalnie potwierdziła relację z Rutkowskim.

Słyszałam, jak Krzysztof Rutkowski zapewniał Dominikę, że chce się z nią ożenić, a jego związek z Mają to fikcja medialna – wyznała koleżanka Wodzianki, Kristina Kurcheva.

Prezenterka 4FUN.TV dodała także, że detektyw robi teraz wszystko, aby wyjść na niewinnego kosztem Wodzianki.

Rutkowski i Dominika byli razem na co dzień. Odwiedzali mnie jako para. To dlatego znalazł się w programie mojej telewizji „Wielka wylewka”. Uważam, że Rutkowski próbuje ratować swój wizerunek kosztem Dominiki. A ona jest bez winy! To najuczciwsza osoba, jaką znam – dodała

Pytanie co na to narzeczona Rutkowskiego, Maja Pilch? Podobno wcześniej podeszła do całej sprawy bardzo spokojnie, a nawet „niezwykle elegancko” – jak zaznaczył sam detektyw. Czy i tym razem będzie podobnie?

Może Cię zainteresować

zamknij