×

Wnuczka Zenka Martyniuka została ochrzczona. Daniel i Ewelina wyglądali na szczęśliwych

Wnuczka Zenka Martyniuka ochrzczona! Taka informacja pojawiła się wczoraj w mediach. Król disco polo razem z najbliższą rodziną pojawił się w jednym z kościołów, aby uczcić tak ważny dla nich dzień. Wiele osób wątpiło, czy uda im się porozumieć dla dobra Laury. Poprzednio każda próba porozumienia kończyła się fiaskiem i już wszyscy stracili nadzieję, że kiedykolwiek syn Zenka Martyniuka będzie w stanie dogadać się z rodziną swojej żony.

Wydaje się jednak, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Czyżby wnuczka Zenka Martyniuka sprawiła, że zwaśnione rody się pogodzą?

Bardzo możliwe, że właśnie tak się stanie! Wielkanoc świętowali we wspólnym gronie w czasie chrzcin Laury. Gdy uroczystość dobiegła końca, goście udali się do restauracji, aby celebrować tę wyjątkową chwilę.

Fakt

Wnuczka Zenka Martyniuka, Daniel z żoną i jej rodzina – wszyscy razem świętowali z powodu wyjątkowego wydarzenia

Sam król disco polo wierzy, że właśnie maleńka córka Daniela doprowadzi do tego, że w rodzinie zapanuje spokój, szacunek i miłość. W rozmowie z Super Expressem zwierzył się, że ma taką nadzieję.

Odkąd Laura pojawiła się na świecie, wszystko znów zaczęło się dobrze układać. Cieszę się, że młodzi doszli do porozumienia. Wierzę, że przed nimi wiele wspólnych lat w szczęściu. Daniel pewne rzezy przemyślał i zrozumiał

Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć rodzinie Zenka Martyniuka Zdrowych i Spokojnych Świąt

Polecane

Może Cię zainteresować