×

Zenon Martyniuk był na filmie o swoim życiu i go skomentował. Jego opinia zaskoczy fanów?

Zenon Martyniuk wypowiedział się o filmie Zenek, który został mu puszczony przedpremierowo. Gwiazda Disco Polo ma nadzieję, że film przyciągnie tłumy.

Nikomu niepotrzebny film?

Od czasu zapowiedzi filmu towarzyszą mu liczne kontrowersje. Internauci w dużej większości nie zostawiają na nim suchej nitki i wskazują, że nie jest on nikomu potrzebny. Podkreślają, że wielcy Polacy jak np. Wisława Szymborka czy Adam Mickiewicz nie doczekali się własnych filmów, a wciąż żyjący piosenkarz takowy otrzyma. Wskazują także, że hasło, które pojawia się w zwiastunie określający Zenona jako osobę, „która roztańczyła całą Polskę” jest kłamliwe. Śmieją się także z plakatu, który wygląd a jak kopia innego, który promował film Bohemian Rhapsody oraz z korony nad literą Z, uznając, że jest to Ż i nazywają film Żenek. Za filmem może przemawiać fakt, że występy Martyniuka przyciągają dziesiątki tysięcy osób.

Zenon Martyniuk o filmie Zenek

Król Disco Polo nie ukrywa zachwytu nad  filmem i ma nadzieję, że nie tylko jego fani się skuszą na seans. Swoją opinię przedstawił w rozmowie z SE:

Miałem przyjemność obejrzeć cały materiał. Nie jest on do końca jeszcze udźwiękowiony, ale podoba mi się. Nic, tylko się cieszyć. Ciekawe jak go odbiorą moi fani. A może i nie tylko oni pójdą zobaczyć ten film? Zaznaczam, że ekranizacja nie ukazuje mojego życia w skali 1:1. W książce mamy więcej faktów i prawdziwą rzeczywistość. Film trzeba było trochę podrasować, żeby było bardziej dynamicznie. Scenarzyści dopisali zatem kilka dodatkowych wątków. Jest więc, m.in. scena porwania Daniela. To zdarzenie, które na szczęście w życiu mojej rodziny nigdy nie miało miejsca. Jestem przygotowany, że ludzie będą porównywać, doszukiwać się, co było naprawdę, a co zostało zmyślone.

Ciekawe czy filmie padną odniesienia do kwestii tego, że niektóre piosenki Zenona Martyniuka brzmią jak te, które powstały wcześniej?

Premiera filmu Zenek planowana jest na 14 lutego. To co wybierzecie się do kina ze swoimi połówkami? ?

Źródła: www.pudelek.pl, www.youtube.com, kultura.gazeta.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij