×

Władimir Putin ma raka?! Rosyjski portal podaje, że przeszedł już dwie operacje

W sieci pojawia się coraz więcej spekulacji na temat stanu zdrowia Putina. Niektórzy są niemal przekonani, że jego koniec jest bliski. Teraz dotarł do nas raport antykremlowskich mediów, który mówi tym, że z rosyjskim przywódcą jest naprawdę źle. Z doniesień wynika, że Władimir Putin ma raka, w związku z czym bardzo często spotyka się z onkologiem.

Władimir Putin jest ciężko chory

Władimir Putin bardzo strzeże swojej prywatności, zwłaszcza teraz, kiedy oczy całego świata są skierowane na jego osobę i podejmowane przez niego decyzje. Teraz, kiedy musi sprawiać wrażenie osoby silnej, niezłomnej i pewnej siebie, rzeczywistość zdaje się pisać jednak swój własny scenariusz. Pojawia się bowiem coraz więcej przesłanek, które sugerują, że zdrowie rosyjskiego przywódcy zostało wystawione na poważną próbę.

W ostatnim czasie pojawiło się wiele teorii mówiących o tym, że Władimir Putin jest ciężko chory. Jedna z nich głosi, że ma bardzo ciężką paranoję. Z kolejnej wynika, że rosyjski przywódca przyjmuje sterydy anaboliczne, o czym świadczyć ma jego opuchnięta twarz. Za takim objawem mogą stać zastoje limfatyczne, zapalenie szpiku kości czołowej, choroba oczu czy choroba tarczycy, dlatego żadnego z tych scenariuszy wykluczyć nie można. Inni uważają, że Putin zmaga się z chorobą Parkinsona. Kolejni zakładają, że dyktator walczy z nowotworem i ta teoria obecnie zdaje się być najbardziej prawdopodobna.

Władimir Putin ma raka

Niezależny rosyjski portal Projekt, który został uznany w Rosji za „organizację niepożądaną” (jego działalność została zakazana), został zacytowany przez Radio Swoboda. Portal Projekt podał w piątek, że częstym gościem Władimira Putina jest onkolog, lekarz specjalizujący się w chirurgicznym leczeniu nowotworów. Podobno w czasie pobytu w Soczi specjalista miał być u niego co najmniej 35 razy!

Jednym z niemalże stałych towarzyszy rosyjskiego przywódcy jest lekarz Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie Jewgienij Seliwanow

– podają rosyjski portal Projekt.

Tekst zamieszczony na portalu nie mówi wprost, że Putin jest na coś chory, ani nie wymienia konkretnych diagnoz. Oczywiście, Putin i lekarz Seliwanow mogą mieć ze sobą dobre relacje, ale czy to byłoby to przyczyną tak częstych spotkań? Sekretarz prasowy prezydenta Dmitrij Pieskow zapewnił już, że „to wszystko są całkowicie błędne informacje” i dodał, że „wszystko tutaj nie jest prawdą”. Czy można mu wierzyć? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie już sami.

„Putin przeszedł już co najmniej dwie operacje w okolicach kręgosłupa

Jak donosi portal Projekt, tematem pracy doktorskiej Selimanowa prawdopodobnie były „Cechy diagnozowania i leczenia chirurgicznego starszych pacjentów z rakiem tarczycy”. Dodajmy tutaj, że jedna z teorii na temat stanu zdrowia głosi, że Władimir Putin zmaga się w nowotworem właśnie tego gruczołu.  Co więcej, niezależny portal zapewnia, że rosyjski przywódca przeszedł już co najmniej dwie operacje w okolicach kręgosłupa. Miało to mieć miejsce wtedy, gdy nagle na dłużej zniknął ze strefy publicznej, o czym niegdyś informowały media.

Źródła: polskatimes.pl, wydarzenia.interia.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować