×

Władimir Putin jest ciężko chory? „To osoba, którą można już tylko izolować”

Władimir Putin jest ciężko chory? Tak twierdzi lekarz ze szpitala MSWiA. Co więcej dodaje, że dolegliwości prezydenta Rosji nie da się już leczyć. Co dolega najbardziej znienawidzonemu obecnie człowiekowi na świecie?

Dlatego Putin rozpoczął wojnę w Ukrainie?

Bezsprzecznie Władimir Putin zaskoczył i przeraził swoim okrucieństwem i bezwzględnością cały świat. Ludzie, delikatnie mówiąc, życzą mu śmierci i nienawidzą go. Ba! Pojawiły się nawet już nagrody za jego głowę. Niektórzy publicznie nawołują do zabójstwa Putina. W sieci znajdziemy też mnóstwo doniesień na temat chorób prezydenta Rosji. Według niektórych, ma on nowotwór, inni uważają natomiast, że cierpi na chorobę Parkinsona.

Teraz coraz więcej osób nie ma też wątpliwości, że Władimir Putin cierpi na zaburzenia psychiczne. Oczywiście nie należy stygmatyzować osób chorych mentalnie, jednak w przypadku rosyjskiego dyktatora dokładnie widać, że jest on zagrożeniem dla innych ludzi.

Kilka dni temu z Radiem Zet rozmawiał Jacek Koprowicz ze szpitala MSWIA w Warszawie. Lekarz uważa, że prezydent Rosji cierpi na bardzo ciężką paranoję. Jest przekonany, że z każdej strony czeka na niego śmiertelne zagrożenie. Dlatego też z tym wyimaginowanym niebezpieczeństwem walczy.

On ma ewidentnie zaburzenia paranoiczne. Jest osobą, która stwarza sobie wyobrażenie świata, swoje wyobrażenie potencjalnych zagrożeń. To jest dla niego realne. To nie jest coś, co może się wydawać czymś sztucznym, wymyślonym. On w to wierzy całym sobą.

Putin jest ciężko chory

Władimir Putin jest ciężko chory i zaburzony?

Jednak według medyka sama paranoja to nie wszystko. Uważa też, że Władimir Putin ma wręcz patologicznie zniekształconą osobowość dysocjalną. Stąd wynika fakt, że jest tak okrutny i zupełnie z nikim się nie liczy. Każdy z nas doskonale widzi także, iż za nic ma ludzkie życie.

Jacek Koprowicz ze szpitala MSWIA w Warszawie podkreśla, że w jego opinii nie ma możliwości, aby leczyć osobę z tak ciężkimi dolegliwościami.

To już jest ktoś skrajnie odhumanizowany. To jest osoba, której już nawet chyba nie da się leczyć. To osoba, którą można już tylko izolować.

kara za mówienie o sankcjach w Rosji
Instagram
Źródła: wiadomosci.radiozet.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij