×

Następczyni Baby Wangi przepowiada, co wydarzy się w 2020 roku! Nie wygląda to dobrze

Chociaż Wangelija Pandewa Dimitrowa zmarła ponad 20 lat temu jej przepowiednie nadal są żywe. Niewidoma mieszkanka Bułgarii znana była jako Baba Waga. Ostatnio zyskała godną zastępczynie, która podzieliła się swoją wizją na rok 2020.

Ostatnia wizja Baby Wangi

Wizje jakie miała Wangelija okazywały się prorocze. Właśnie dlatego zyskała tak dużą popularność. Przewidziała m.in.:
– dojście Adolfa Hitlera do władzy,
– wybuch II wojny światowej,
– katastrofę w elektrowni atomowej w Czarnobylu,
– zatonięcie okrętu podwodnego Kursk,
– zamach terrorystyczny z 11 września 2001 roku.

W ostatniej z nich przepowiedziała, że pojawi się jej zastępczyni, dlatego świat przez lata jej wypatrywał i chyba znalazł.

Kim jest następczyni Baby Wangi?

Owa następczyni pojawiła się w mediach rosyjskich kilka lat temu. To dziewczynka o imieniu Kaede Uber pochodząca z Francji, która stała się popularna po tym, gdy przepowiedziała wybór Putina na prezydenta Rosji. Później przez jakiś czas słuch o niej zaginął, aż w 2016 znowu pojawiła się w telewizji.

Uznała, że nie może siedzieć cicho, ponieważ do Europy zbliżają się potężne wojska islamu, które przeprowadzą wiele ataków terrorystycznych. Według Uber grozi nam również katastrofa ekologiczna i brak wody na Ziemi przez sześć lat.

Kaede Uber pochodząca z Francji jest praktycznie ślepa. Niedługo ma całkowicie stracić wzrok. Dokładnie tak samo było w przypadku Baby Wangi. Kiedy zamykają się nasze ziemskie oczy, otwierają się te ukryte w duszy. Ponadto, jej podobieństwo do bałkańskiej wieszczki jest uderzające, zwłaszcza jeśli chodzi o gesty i mimikę twarzy.

Strzeżcie się – nie czeka nas nic dobrego

Przepowiednie na 2020 rok autorstwa francuskiej wizjonerki wiążą się przede wszystkim z konfliktami w Algierii, Syrii oraz Turcji. Przepowiada, że może on się przeobrazić w walkę o ogromnej skali.

Martwi się również o Ormian, którzy mogą być w niebezpieczeństwie.

Myślicie, że wizja się sprawdzi?

Źródła: echodnia.eu, www.papilot.pl
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay.com

Może Cię zainteresować

zamknij