×

Wizja Jackowskiego na 2022 rok mrozi krew w żyłach. „Polski nie ma”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa podzielił się najnowszą przepowiednią, w której odniósł się do najbliższych miesięcy. Twierdzi, że dawno nie miał tak silnej wizji. Podczas transmisji na żywo próbował odpowiedzieć na pytanie, co wydarzy się w Polsce. Niestety, wizja Jackowskiego na 2022 rok nie jest optymistyczna. Nad naszym krajem zdają się wisieć czarne chmury.

Wizja Jackowskiego na 2022 rok

Dzieją się rzeczy bardzo niebezpieczne. Najgorsze jest to, że są one krótkotrwale niebezpieczne. My możemy skutki odczuć już w tym roku

– ocenił Krzysztof Jackowski

Jasnowidz w swojej przepowiedni odniósł się również do rosnących cen. Tutaj również nie ma dla nas dobrych wieści. Jego zdaniem będzie pod tym względem coraz gorzej.

Wiosną ubiegłego roku czuliśmy, że są obostrzenia, ale rząd dba. Dwoi się i troi, żeby nam to zrekompensować. A tu raptem dzieje się coś innego. Na jesieni 2021 roku mamy do czynienia z potężną inflacją. Ceny galopując

„Polski nie ma”

Krzysztof Jackowski nie ukrywa także, że nad Polską rozciągają się czarne chmury. Uważa, że dla Polski, kraju, który coraz bardziej traci suwerenność, nie ma już nadziei i będzie tylko gorzej.

Jeżeli Polska będzie miała w czymś uczestniczyć militarnie, to wschodni wąski odcinek polskiej ziemi będzie odcięty od reszty kraju. (…) Ja bym powiedział, że sprawa ma drugie dno. Były rozmowy na wysokim szczeblu między Rosją a USA. Rosja stawiała jakieś warunki, USA raczej też, skoro to był dialog. Mi się wydaje, że to są pewne ustalenia i pewna umowa. Przy tym dealu nie ma naszego kraju

– powiedział Jackowski

W jednej z wcześniejszych wizji Krzysztof Jackowski zapowiedział, że w 2022 roku nastąpi koniec rządów PiS, pogłębienie kryzysu surowcowego, ograniczenie wolności i ograniczenie dostępu do Internetu.

Wierzysz w wizje Krzysztofa Jackowskiego? Czy faktycznie będzie aż tak źle? Ty również postrzegasz w przyszłość w tak ciemnych barwach, a może masz zupełnie inne wyobrażenie tego, co czeka nas w najbliższych miesiącach?

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij