×

Policja opublikowała wizerunek porywacza 10-letniego chłopca. Mężczyzna jest niebezpieczny!

Policja zdecydowała się upublicznić wizerunek porywacza 10-latka, który siłą został wciągnięty do samochodu. Uruchomiono procedurę Child Alert i skierowano prośbę do obywateli.

Porwanie rodzicielskie w Gdyni

Wczoraj późnym wieczorem, tj. 16 lutego doszło do porwania dziecka w Gdyni. 10-latek został uprowadzony przez Marokańczyka, który jest jego ojcem, ale nie posiada wobec niego praw rodzicielskich.

Mężczyzna uderzył matkę chłopca, a dziecko siłą wciągnął do samochodu. W porwaniu uczestniczyła druga osoba, jednak jej tożsamość pozostaje nieznana. 

10-letni Ibrahim, w momencie porwania miał na sobie pomarańczową kurtkę oraz białą bluzkę z Kaczorem Donaldem. Na nogach ubranie mia jeansowe spodnie i czarne buty z odblaskami. Chłopiec ma ok. 150 centymetrów wzrostu, ciemnobrązowe włosy i  brązowe oczy. 

Udostępniono wizerunek porywacza 10-latka

Policja publikuje zdjęcie porywacza, ale apeluje o rozwagę i ostrzega, że mężczyzna może być niebezpieczny.

Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje o 10-latku bądź jego ojcu-porywaczu proszony jest o kontakt. Nie należy jednak podejmować samodzielnie działań w tej sprawie.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, fakty.interia.pl, wiadomosci.wp.pl, niezalezna.pl, twitter.com, wiadomosci.wp.pl, kresy.pl
Fotografie: wielkopolska.policja.gov.pl (miniatura wpisu), wielkopolska.policja.gov.pl, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij