in

Tajner i Wiśniewski nie podzielą się majątkiem. Powód jest zaskakujący

Wiele osób spodziewało się, że rozwód Michała i Dominiki może zakończyć się awanturą. Tym bardziej, że z informacji płynących do mediów, wokalista nie do końca zachowuje się tak, jak na dorosłego przystało. Okazuje się, że kłótnie o podział majątku mogą ominąć Wiśniewskich. „Fakt” donosi, że stracili nawet dom.

Nie mają praw do willi

Dominika i Michał mieszkali w wielkiej rezydencji. „Fakt” dotarł do ciekawych dokumentów dotyczących tej nieruchomości. Okazuje się, że willa jest warta prawie 5 mln, ale nie należy do żadnego z małżonków.

Wynika z tego, że medialne doniesienia z 2011 roku, jakoby Dominika Tajner miała kupić Michałowi ogromny dom, były nieprawdziwe. Do transakcji nigdy nie doszło, a na rezydencji od kilku lat ciążą poważne długi.

Tajner i Wiśniewski nie podzielą się majątkiem. Powód jest zaskakujący
UdostępnijYouTube

Kolejka wierzycieli

Pretensję do willi zgłosił już bank i urząd skarbowy. Fiskus próbuje ściągnąć od Michała niepłacone od 2008 roku podatki. Jest winien urzędowi skarbowemu ponad 460 tys. zł. Wiśniewski ma też problem z komornikiem. Ten z kolei próbuje ściągnąć od niego należne jego dzieciom alimenty. Mandaryna od lat zaznacza, że były mąż nie płaci na swoje potomstwo.

Tajner i Wiśniewski nie podzielą się majątkiem. Powód jest zaskakujący
UdostępnijYouTube

Kto jest właścicielem?

Sposobem na finansowe problemy Wiśniewskiego była licytacja willi, do której doszło w 2011 roku. Okazuje się, że dom kupiła nie Dominika Tajner, a spółka handlowa, która po kilku latach sprzedała go prywatnemu inwestorowi. Ten w 2015 roku stwierdził, że chce pozbyć się problematycznej rezydencji, więc razem z lokatorami sprzedał ją jednej z firm deweloperskich w Warszawie.

W wyniku wszystkich transakcji zarówno Michał, jak i Dominika nie mają prawa do ogromnej willi. To nie zmienia faktu, że Wiśniewski nadal mieszka w rezydencji.

Myślicie, że Michał upora się z długami?

Źródło: fakt.pl | Fotografie: YouTube | Miniatura wpisu: YouTube, Instagram