×

11-letnia córka Michała Wiśniewskiego nagrała pierwszą piosenkę. Jest skierowana do dzieci

O Michale Wiśniewskim pisze się ostatnio głównie w kontekście głośnego rozwodu z Dominiką Tajner. Jego sytuacji nie poprawiają też doniesienia o milionowych długach. Teraz te nieprzyjemne sprawy ma szansę przyćmić wokalny debiut jego 11-letniej córki. Vivienne Wiśniewska nagrała właśnie swoją pierwszą piosenkę.

Zła passa

Trzeba przyznać, że Michał Wiśniewski kolejnym rozwodem nie przysporzył sobie fanów, bo większość osób stanęło po stronie jego wkrótce byłej żony. Michałowi ogólnie układa się raczej średnio, ponieważ poza rozwodem ma też ogromne problemy finansowe, a za koncerty może obecnie brać najwyżej połowę z tego co kiedyś.

Ostatnio piosenkarz nie komentował swoich problemów. Wiemy jednak, że szuka miłości na Tinderze, czyli aplikacji randkowej. Ciekawe, czy znalazł już jakieś dziewczyny chętne na spotkanie.

Vivienne Wiśniewska – wokalny debiut

Córka Michała Wiśniewskiego z Anną Świątczak ma już 11-lat. Wszystko wskazuje, że odziedziczyła talent wokalny po sławnych rodzicach. Michał musi być bardzo dumny z córki, ponieważ zdjęciem z jej sesji nagraniowej pochwalił się już kilka tygodni temu na swoim Instagramie.

Vivienne Wiśniewska zadebiutowała piosenką „Deszczyk”, którą wyprodukował sam Michał. Za słowa do utworu odpowiadał Igor Jaszczuk, który wcześniej napisał dla wokalisty utwór „Filiżanka”. Teraz Michał Wiśniewski wrzucił piosenkę z teledyskiem Vivienne na swój kanał na YouTube:

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem wokalnych umiejętności 11-latki. Warto też zauważyć, że córka Wiśniewskiego śpiewa utwór dopasowany do wieku, ponieważ „Deszczyk” to ewidentnie piosenka skierowana do dzieci.

Myślicie, że Vivienne Wiśniewska ma zadatki na bycie gwiazdą polskiej sceny muzycznej?

Może Cię zainteresować

zamknij