×

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w szpitalu. Stracił przytomność i trafił na OIOM

Ostatnie tygodnie dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej są wyjątkowo trudne. Wszytko za sprawą rozstania z mężem Michałem Wiśniewskim, o którym pisały i wciąż piszą niemal wszystkie polskie media. Na tym jednak nie koniec bolesnych doświadczeń, bowiem 39-latkę dotknęło kolejne nieszczęście. Jej syn, 13-letni Maksymilian, trafił do warszawskiego szpitala.

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w szpitalu. Co się stało?

Jak donosi „Super Express”, 13-letni Maksymilian nagle stracił przytomność. Chwilę później trafił do jednego z warszawskich szpitali. Wiadomo, że nastolatek jest w ciężkim stanie, ale nie wiadomo, co tak naprawdę było przyczyną tego dramatu.

Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna. Najgorsze dla niej, że Polska zrobiła sobie majówkę i nie ma jak zdiagnozować chłopaka! Maks stracił przytomność i trafił na OIOM – powiedziała „Super Expressowi” przyjaciółka rodziny

Zdjęcie z synem

Wczoraj Dominika Tajner-Wiśniewska podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem z synem. Pod fotografią zamieściła wzruszający opis „Najwspanialszy Syn na świecie. Kocham nad życie!”. Jak rozumieć ten wpis? Ciężko powiedzieć, bowiem póki co wydaje się być dość tajemniczy.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Maksymiliana!

Może Cię zainteresować

zamknij