×

Wiśniewski pozbył się tatuażu po związku z Dominiką. Na jego miejscu pojawił się nowy

Michał Wiśniewski właśnie zakrył stary tatuaż na swoim przedramieniu. Piosenkarz lubi robić sobie tatuaże, świadczące o jego przywiązaniu do nowych partnerek, niestety jego związki nie trwają zbyt długo. Teraz pozbył się „dziary” z imieniem swojej wkrótce byłej żony, czyli Dominiki Tajner.

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner zakończyli swój trwający 9 lat związek. Decyzję podjął wokalista, który jakiś czas temu, ku zaskoczeniu żony, złożył pozew o rozwód. Dominika Tajner była załamana:

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce

Teraz nie ma już odwrotu, bo para właśnie poprosiła sąd o przyśpieszenie ich rozprawy rozwodowej. Oboje układają sobie życie na nowo – piosenkarz spotyka się z nową partnerką, a jego żona urządza się w nowym mieszkaniu.

Michał Wiśniewski zakrył tatuaż

Jednak zarówno Michał, jak i Dominika, noszą na swoim ciele ślady po 9-letnim związku. Kilka lat temu, na przedramionach wytatuowali sobie swoje imiona. Wiele osób było zaskoczonych takim posunięciem, bo napisy są naprawdę ogromne.

tatuaże dominiki tajner i michała wiśniewskiego

Instagram

Dominika Tajner zaczęła usuwać swój tatuaż już jakiś czas temu. Zdecydowała się na zabiegi laserem, jednak ten proces wymaga sporo czasu. Z kolei Michał postawił na inne rozwiązanie. Wiśniewski nie usunął napisu „Dominika”, ale zakrył imię wkrótce byłej żony nowym wzorem. Przy okazji, wytatuował sobie na ręce daty narodzin i pierwsze litery imion swoich dzieci – Xaviera, Favienne, Etiennette i Vivienne.

Co myślicie o nowym tatuażu Michała Wiśniewskiego?

Może Cię zainteresować