×

Rozwód Wiśniewskich nabiera rozpędu. Dominika zdecydowała się na ostateczny krok

Od tygodnia media żyją rozwodem Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Wszyscy są w szoku, ponieważ wcześniej nie pojawiały się żadne doniesienia o problemach w ich związku. Rozwód skomentowali już sami zainteresowani i kilka „życzliwych” osób. Teraz Dominika wyprowadziła się od męża.

Niespodziewany wpis

Nic nie zapowiadało rozpadu ich związku. Dominika Tajner po prostu zamieściła na Facebooku wpis, w którym poinformowała, że Wiśniewski złożył papiery rozwodowe. „Fakt” dowiedział, że Dominika wyprowadziła się już z domu Wiśniewskiego. Sądząc po jej wypowiedziach, jest mocno roztrzęsiona całą sytuacją. Nie spodziewała się, że Michał zdecyduje się na taki krok.

Najdłuższe małżeństwo

Dominika była żoną Michała przez 7 lat. Patrząc po poprzednich żonach piosenkarza, trzeba przyznać, że to całkiem imponujący staż. Według pozyskanych przez „Fakt” informacji, część rzeczy spakowała już w niedzielę.

Niezręczny dwocip

Wiśniewski odniósł się do sprawy z 16 marca. Był wtedy gościem programu „To był rok!”. O rozwodzie wypowiedział się w formie raczej niesmacznego żartu:

To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża

Mamy nadzieję, że taka wypowiedź była wynikiem stresu i nerwów związanych z tym trudnym dla obojga momentem. Jeśli nie, to taki żart słabo świadczy o piosenkarzu.

Mamy nadzieję, że para rozstanie się w zgodzie i bez zbędnych medialnych komentarzy.

Może Cię zainteresować