×

Pola Wiśniewska pokazała obrączki! Mało kto by się na takie odważył

Michał Wiśniewski wziął kolejny ślub. Pola Wiśniewska pokazała obrączki. Para jest bardzo poruszona całą sytuacją. Wszystkim pochwalili się w sieci. Zaślubiny połączono z 50. urodzinami piosenkarza.

Michał Wiśniewski wziął kolejny ślub. Pola Wiśniewska pokazała obrączki

Wokalistę poza charakterystycznymi czerwonymi włosami i historią zespołu Ich Troje, fani kojarzą jeszcze za inny atrybut. A mianowicie jego kochliwość. W końcu Michał Wiśniewski miał 5 żon, a ślub brał aż 8 razy! W tym, dwa razy z obecną żoną Polą Wiśniewską. Czy wokalista idzie na rekord? Jak podsumowuje Wiśniewski, Pola to miłość, aż po grób. Piosenkarz składał przysięgę w przydomowym ogrodzie bez fleszy i zgiełku. Okazją do ponownych zaślubin i zorganizowania hucznej imprezy weselnej były 50. urodziny wokalisty, które obchodził 9 września. Podczas imprezy weselnej panna młoda dwa razy zmieniała swoje kreacje. Ostatnią była bardziej obcisła suknia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

Ponieważ ślub był okazją do celebracji urodzin wokalisty. W związku z tym nie robił drugiego wesela, a zamiast tego połączył dwie uroczystości. W rodzinnym gronie i w towarzystwie przyjaciół Michał Wiśniewski wziął kolejny ślub z Polą Wiśniewską. Skromnie, pięknie i bez fleszy paparazzi.

Michał Wiśniewski kończy 50 lat

W związku z tym wokalista postanowił zrobić sobie niecodzienny, a jak na niego przystało, oryginalny prezent. Dlatego właśnie to w dzień swoich urodzin zorganizował ponowne złożenie przysięgi małżeńskiej ze swoją obecną, piątą żoną Polą Wiśniewską. Jak zdradza Faktowi:

 Zafundowałem sobie miłość, po prostu miłość, nic materialnego. Ja już wcześniej wszystko miałem. Dziś dbam o to co w sercu, pielęgnuję miłość każdego dnia. To już trwa trzy i pół roku. I jest cudnie.

I dodaje:

Skończyłem pięćdziesiątką, ale ta data niewiele zmieniła, bo mi się przekręciło w głowie o wiele wcześniej. Teraz jestem bardzo poukładany i wchodzę z wielkimi nadziejami w tę pięćdziesiątkę. Myślę, że to będzie dla mnie najważniejsza dekada. Bo to jest taki moment, gdzie jeszcze mogę i jeszcze mi się bardzo chce. Bo wbrew pozorom nie jesteśmy dziś takimi pięćdziesięciolatkami jak nasi pradziadkowie, dziadkowie, czy nawet rodzice. Im się wydawało, że to już późny czas w życiu, a ja się czuję naprawdę fantastycznie.

— opowiada Wiśniewski.

Pola pochwaliła się w sieci obrączkami. Trzeba przyznać, że są dość nietypowe. Można by nawet rzec, że nieco ekstrawaganckie. Tylko spójrzcie:

pola wiśniewska pokazała obrączki
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij