×

Dominika Tajner usuwa tatuaż z imieniem męża. Pierwszymi efektami pochwaliła się w sieci

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Dominika Tajner-Wiśniewska planuje usunąć swój tatuaż. Gwiazda od zamiarów szybko przeszła do czynów i już zaczęła serię zabiegów koniecznych, żeby z jej przedramienia zniknął gigantyczny napis „Michał”. Zdjęciami pochwaliła się w sieci.

Tatuaż z imieniem

Tatuażyści są raczej zgodni co do tego, że tatuowanie imienia partnera lub partnerki to słaby pomysł. Oczywiście Dominika i jej wkrótce były mąż, byli pewni, że dla nich to świetne rozwiązanie, bo ich miłość przetrwa wszystko. Niestety życie zweryfikowało ich plany, więc ogromne tatuaże z 2011 roku stały się nieaktualne.

Dominika Tajner wiśniewska usuwa tatuaż

Instagram

Dominika Tajner-Wiśniewska jeszcze tylko przez chwile

Żona Michała Wiśniewskiego już niedługo będzie formalnie posługiwać się tylko panieńskim nazwiskiem. Na razie, póki małżonkowie nie spotkali się jeszcze na sali sądowej, Dominika pozbywa się niechcianych już pamiątek ze związku z piosenkarzem. Trzeba przyznać, że nie czekała długo, ponieważ na Instagramie pochwaliła się już zdjęciami z usunięcia tatuażu. Przy okazji miała szansę zareklamować salon kosmetyczny, w którym poddała się zabiegowi.

Dominika Tajner wiśniewska usuwa tatuaż

Instagram

Ciekawe, czy Michał pójdzie w ślady Dominiki i zdecyduje się na podobny zabieg. Przypomnijmy, że piosenkarz ma równie duży napis z imieniem byłej ukochanej.

Myślicie, że pozbycie się tatuażu pomoże Dominice poradzić sobie w tych trudnych chwilach?

Może Cię zainteresować