×

Robert Winnicki uważa, że transpłciowy nastolatek popełnił samobójstwo przez… „ideologie LGBT”

Samobójczą śmierć 14-letniego Wiktora opisał Janusz Schwertner w swoim reportażu „Miłość w czasach zarazy”. Jako, że nastolatek był osobą transpłciową, polityk Ruchu Narodowego, Robert Winnicki oświadczył, że z pewnością zawiniła „ideologia LBGT”.

Winnicki obwinia LGBT

Wstrząsający reportaż Janusza Schwertnera  „Miłość w czasach zarazy” to historia o polskim państwie, które przyczyniło się do samobójstwa 14-letniego chłopca. Opowieść o Wiktorze pokazuje, że słowa mają ogromną moc. Brak tolerancji popycha niektórych do samobójstwa. Tam właśnie było w przypadku nastolatka. Zupełnie opacznie przekaz zrozumiał Robert Winnicki, który uważa, że to właśnie LGBT przyczyniło się do śmierci chłopaka:

Niestety, statystyki mówiące o tym, że aż 70% nastolatków doświadczających zaburzeń tożsamości płciowej myśli o samobójstwie, mogą być bliskie prawdy. Winę za te dramaty ponosi przede wszystkim sącząca się z internetu, z mediów, filmów, seriali i książek ideologia LGBT

Za samobójstwa odpowiedzialne jest LGBT, czy nietolerancyjni ludzie?

Redaktor Schwertner chciał pokazać, że brak akceptacji jest czynnikiem, który popycha młode osoby do ostateczności. Całkowite odosobnenie i brak zrozumienia wzmacnia poczucie inności osób z odmiennością płciową. Według polityka Winnickiego samobójstwa to wina „ideologii LGBT”:

To właśnie ona zamiast naturalnych, stabilnych wzorców oferuje delikatnej psychice dojrzewającego płciowo człowieka seksualną jazdę bez trzymanki i wywraca jego tożsamość. Musimy tę prawdę przypominać niezależnie od bełkotu poprawności politycznej, która chce nasze dzieci i młodzież oddać na pastwę groźnej patologii.

Przeprosi za te słowa?

Winnicki obwinia LGBT
pixabay.com

 

Źródła: queer.pl, medianarodowe.com, wiadomosci.onet.pl

Może Cię zainteresować