×

Wielka wtopa dziennikarki TVP na wizji. Widzowie PnŚ turlali się ze śmiechu

Wielka wtopa dziennikarki TVP. To już kolejna wpadka prowadzących „Pytanie na Śniadanie”, która stała się hitem Internetu. Co tym razem rozbawiło (i zniesmaczyło) widzów?

Wielka wtopa dziennikarki TVP

Jednym z najpopularniejszych (i najlepiej zarabiających) polskich youtuberów w Polsce jest Friz. Znany jest m.in. z tego, że stworzył on najdroższy film na polskim YouTubie. Najwyraźniej prowadzący „Pytanie na Śniadanie” dopiero zapoznają się z jego twórczością.

Podczas rozmowy na „czerwonym dywanie”, Marta Siurnik oraz Łukasz Nowicki poruszyli temat YouTube’a. Nie mogło zabraknąć rozmowy właśnie o Frizie. Lecz już na początku prowadząca popełnia błąd nazywając go… Fisherem!

Stwierdziła także, że zakupił on dom warty 20 mln złotych. To również nie jest prawdą, ponieważ jest on wynajmowany na konkretny okres czasu przez firmę prowadzoną przez Friza. Youtuber mieszka tam ze swoją Ekipą.

Ekipa Friza

Friz (Karol Wiśniewski) zyskał na ogromnej popularności tym, że w 2018 roku stworzył Ekipę, z którą zaczął nagrywać filmy na YouTube. Ze swoimi przyjaciółmi wprowadził się do domu pod Krakowem. Tam powstawały materiały w ramach projektu polegającego na publikowaniu nagrań codziennie przez cały rok. Niedawno youtuberzy przeprowadzili się do luksusowego domu, o którym opowiadano w „Pytanie na Śniadanie”.

Aktualnie Friz jest najbogatszym polskim youtuberem. Jego zarobki w ubiegłym roku przekroczyły 10 mln zł! Na dochód 24-letniego influencera składają się liczne akcje marketingowe oraz własna marka ubrań i gadżetów, związana z jego twórczością. Co więcej, Friz postanowił podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat, jak osiągnąć sukces w Internecie. Stworzył kurs dla osób, które marzą, by pracować na YouTubie.

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij