×

Ważne przesłanie jasnowidzki Aidy. Jej fanki nie kryją wzruszenia

Ważne przesłanie jasnowidzki Aidy. To tylko i aż trzy zdania, które bardzo poruszyły internautów. Pod wpisem popularnej wizjonerki zaroiło się od komentarzy z podziękowaniami. Jakie słowa tak mocno uderzyły w fanów Aidy?

Reklama

Ważne przesłanie jasnowidzki Aidy

Aida Kosojan-Przybysz udziela się w mediach społecznościowych. Jej instagramowe konto obserwuje już prawie 35 tys. fanów. To z nimi regularnie dzieli się swoimi przepowiedniami i przesłaniami. Wpis, który wizjonerka opublikowała dwa dni temu, szczególnie poruszył internautów. Aida zwróciła w nim uwagę na dobry nastrój.

Dobry nastrój karmi się ziarnami nadziei, twoim pięknem wewnętrznym i pięknem zewnętrznym płynącym do ciebie prosto z natury. ✨
Dobry nastrój to dobra relacja ze sobą i nastrojenie się na pozytywne wibracje, dobre myśli wolne od żalu. ✨
Dobry nastrój świadczy o dobrej higienie twojej duszy, która potrzebuje twojej miłości i samoakceptacji ?✨

– napisała jasnowidzka.

Reklama

Te trzy zdania bardzo poruszyły fanów Aidy. Wiele osób było wdzięcznych za jej słowa. W komentarzach pod wpisem czytamy:

Piękne przesłanie w dniu moich urodzin. Dziękuje ❤️

Pięknie i mądrze napisane

Udaje mi się taki stan osiągać dzięki Pani. Bardzo dziękuję. ❤️❤️❤️

❤️❤️ prawda. Dziękuję

To prawda, piękna dusza piękny człowiek

Piękne słowa. Dziękuję. Pozdrawiam ❤️❤️❤️

Kim jest Aida Kosojan-Przybysz?

Urodziła się i wychowywała w słonecznej Gruzji. Gdy zaginęła córka sąsiadów, 4-letnia wówczas Aida powiedziała rodzicom dziewczyny, żeby się nie martwili, bo ich córka „tylko wyszła za mąż”. To był pierwszy objaw jej niezwykłych zdolności wizjonerskich. Okazało się, że faktycznie córka sąsiadów jej babci została porwana i wydana za mąż. W latach 60-tych w Gruzji była to dość powszechna praktyka.

Reklama

Babcia Aidy doskonale wiedziała jak z nią postępować, bo sama miała dar jasnowidzenia. Podobnie zresztą jak jej druga babka. Ten dar w ich rodzinie był przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Dziś Aida mieszka w Warszawie. Jak często powtarza w wywiadach, ponad 30 lat temu do Polski przywiodła ją miłość. To dla Adama przeprowadziła się do naszego kraju. Założyli tu rodzinę i doczekali się dwóch cudownych córek: 28-letniej Alicji i 15-letniej Margo.

Aida Kosojan-Przybysz to kompozytorka, wokalistka, autorka tekstów i felietonistka. Jest również najbardziej rozpoznawalną jasnowidzką i wizjonerką w Polsce, która przewidziała katastrofę smoleńską i pandemię.

Wśród jej klientów są m.in. gwiazdy, politycy i milionerzy! Łączy ich jedno – wierzą, że Aida rozwieje ich wątpliwości i odpowie na wiele nurtujących ich pytań. By osiągnąć cel, są w stanie cierpliwie czekać przez wiele miesięcy. Aida nie wróży z gwiazd ani nie stawia tarota. W trakcie spotkania ma wizje i przekazuje je klientom…

Reklama

Przychodzi człowiek i ja na niego patrzę, jakbym robiła mu prześwietlenie klatki piersiowej. Nawet jeżeli ktoś ma tyle samo lat, to prześwietlenie u każdego będzie inne, zależnie jakie życie prowadzi, jaki ma układ genetyczny, fizyczny, energetyczny, mentalny. Każdy ma swój indywidualny problem i dla każdego istnieje indywidualne rozwiązanie

– wyjaśniała Aida w jednym z wywiadów.

Źródła: kobieta.interia.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować