×

Kim jest najsłynniejsza polska jasnowidzka? Aida przewidziała katastrofę smoleńską

Urodziła się i wychowywała w słonecznej Gruzji. Gdy zaginęła córka sąsiadów, powiedziała jej rodzicom, żeby się nie martwili, bo ich córka nie zaginęła, tylko wyszła za mąż. Miała wtedy 4 lata. To był pierwszy objaw niezwykłych zdolności wizjonerskich Aidy.  Okazało się, że faktycznie córka sąsiadów jej babci została porwana i wydana za mąż. W latach 60-tych w Gruzji była to dość powszechna praktyka. Zaginiona dziewczyna wróciła do domu jako mężatka. Ponieważ wydarzyło się to, kiedy Aida Kosojan-Przybysz spędzała wakacje u jednej ze swoich babć, kobieta od razu zrozumiała, z czym ma do czynienia. Wzięła czteroletnią wnuczkę na bok i pouczyła, aby już zawsze takie rzeczy najpierw mówiła babci lub mamie. Doskonale wiedziała jak z nią postępować, bo sama miała dar jasnowidzenia. Podobnie jak druga babka Aidy. Ten dar w ich rodzinie był przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Dziś Aida mieszka w Warszawie, dokąd z miłości do swojego męża Adama, przeprowadziła się już ponad 30 lat temu i jest najbardziej rozpoznawaną jasnowidzką i wizjonerką w Polsce.

Dar jasnowidzenia jest w jej rodzinie od pokoleń

Aida Kosojan-Przybysz pochodzi z ormiańskiej rodziny, w której kobiety miały dar jasnowidzenia. W przeszłości niezwykłe umiejętności miała jej babka Anna i praprababka Zofia. Choć Aida nie zdążyła poznać swojej prababci, bo urodziła się parę lat po jej śmierci, to poznała ją w śnie. Tajemnicza kobieta ostrzegła ją przed niebezpieczeństwem. Gdy Aida zobaczyła zdjęcie swojej praprababci w albumie, zrozumiała, że to była Zofia.

Swoją pierwszą wizję miała zanim skończyła pięć lat

Zaginęła córka jej sąsiadów. Powiedziała im wówczas, żeby się nie martwili, bo dziewczyna żyje, a do tego wyszła za mąż. Faktycznie, zaginiona kobieta po kilku dniach odnalazła się, a wraz z nią pojawił się jej świeżo upieczony małżonek i teściowie. W tamtym czasie w Gruzji młode kobiety bywały porywane i zmuszane do ślubu.

Kiedy była starsza i zdawała sobie sprawę ze swojego daru, Aida nie chwaliła się swoimi wizjami, ponieważ wzbudzały one złość u jej ojca, który obawiał się, że w byłym Związku Radzieckim w owych czasach taki dar mógł przynieść problemy w postaci zainteresowania służb bezpieczeństwa. To po ojcu Aida odziedziczyła talent wokalny. I córka również w późniejszym czasie, po skończeniu studiów ekonomicznych w Kijowie rozwijała muzyczną karierę. Za to babcie rozumiały ją znakomicie. Wiedziały, że otrzymała niezwykły dar. Jedna z nich przepowiedziała Aidzie miłość, która przyjedzie do niej z daleka.

Babcia przepowiedziała jej miłość

Jako młoda dziewczyna studiowała ekonomię w Kijowie. Jej ukochana babcia Anna przewidziała kim będzie jej mąż. W swojej wizji zobaczyła mężczyznę z innego kraju, wysokiego blondyna. Wskazała nawet pierwszą literkę jego imienia.

Poznasz człowieka, wysokiego blondyna z daleka i będzie na literkę A

– wyznała Aida w rozmowie z Magdą Mołek.

I tak się stało. Swojego przyszłego męża Adama pierwszy raz spotkała na schodach uczelni. Nie była to jednak miłość od pierwszego wejrzenia. Mężczyzna nawet jej nie zauważył. Dokładnie rok później znów spotkali się na tych schodach i wtedy już stali się nierozłączni.

Po latach okazało się, że babcia miała rację. Aida w wywiadach mówi, że do Polski przywiodła ją miłość. To dla Adama przeprowadziła się do naszego kraju. Założyli tu rodzinę i doczekali się dwóch cudownych córek – 27-letniej Alicji i 14-letniej Margo.

Na wizytę u Aidy trzeba czekać min. pół roku

Aida Kosojan-Przybysz to najbardziej oblegana wizjonerka w Polsce. Dostać się do niej na spotkanie graniczy z cudem! Nie ma publicznie dostępnego numeru telefonu czy adresu…  Podobno zapisy są otwierane tylko dwa razy do roku, a na wizytę czeka się co najmniej pół roku!

Wśród klientów wizjonerki są m.in. gwiazdy, politycy i milionerzy! Łączy ich jedno – wierzą, że Aida rozwieje ich wątpliwości i odpowie na wiele nurtujących ich pytań. By osiągnąć cel, są w stanie cierpliwie czekać przez wiele miesięcy. Aida nie wróży z gwiazd ani nie stawia tarota. W trakcie spotkania ma wizje i przekazuje je klientom…

Przychodzi człowiek i ja na niego patrzę, jakbym robiła mu prześwietlenie klatki piersiowej. Nawet jeżeli ktoś ma tyle samo lat, to prześwietlenie u każdego będzie inne, zależnie jakie życie prowadzi, jaki ma układ genetyczny, fizyczny, energetyczny, mentalny. Każdy ma swój indywidualny problem i dla każdego istnieje indywidualne rozwiązanie

– wyjaśniała Aida w jednym z wywiadów.

Przyjeżdzają do niej ludzie z całego świata, którzy chcą się upewnić, że z przeszłości nic na nich nie ciąży. Pytają, czy nie są przez kogoś przeklęci. Chcą lepiej zrozumieć swoją przeszłość, inni pytają o teraźniejszość i przyszłość.

Przepowiednie Aidy – co przewidziała?

Przez lata, Aida w okolicach listopada dzieliła się swoimi wizjami na nadchodzący rok. Kiedy w swoich wizjach przewidziała „Rok Wody”, przez kraj przeszły wtedy gigantyczne powodzie, które doszczętnie zniszczyły wiele miast i wsi. „Rok Króla”, który zapowiedziała na 2000 rok, miał się kręcić dookoła najważniejszych głów w kraju i na świecie. W kwietniu tego roku runął prezydencki samolot w Smoleńsku.

Przerażająca wizja „końca świata, który znaliśmy do tej pory” spełniła się w 2019 roku. Wybuch globalnej pandemii zmienił nasze życie o 180 stopni. Świat, który wtedy znaliśmy zniknął z dnia na dzień. Następny rok w wizjach Aidy miał być „Rokiem Maski” oraz „nowych paszportów”. Aida mówiła już o tym, zanim ktokolwiek z nas usłyszał om Covidzie. A paszporty covidowe stały się faktem. Rok 2021 w wizjach Aidy był „Rokiem Miecza” kiedy ludzie wyjdą na ulice walczyć o swoje prawa. Gdzie będziemy walczyć również o zdrowie – a lekarze w uniformach chroniących przed zakażeniem byli metaforą rycerzy w zbrojach.

Potęga Obfitości – Aida postanowiła podzielić swoją wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie

Czasy pandemii są bardzo trudne, wiele osób traci nadzieję i poczucie bezpieczeństwa. Nie potrafią z nadzieją patrzeć w przyszłość. Aida poinformowała, że właśnie ten trudny czas pokazał jej, że właśnie teraz ludzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebują pomocy i drogowskazu, aby na nowo odnaleźć się w nieprzyjaznej rzeczywistości. Dlatego postanowiła podzielić się swoją wiedzą, która była przekazywana jej z pokolenia na pokolenie. Stworzyła program rozwoju Potęga Obfitości., w którym dzieli się mądrością swoich przodków i swoim doświadczeniem z ponad 30 letniej praktyki.

Jak zapowiada wizjonerka Potęga Obfitości to zbiór wiedzy (ponad 30 godzin), której nie znajdzie się w Internecie ani książkach.

Po raz pierwszy zebrano ją w jednym miejscu i nagrano. Program Potęga Obfitości ma pokazać, co robić, by wprowadzić do swojego życia dobrobyt, szczęście i miłość. Aida zdradza w nim praktyki stosowane w domach jej przodków. Zdradza w nim jak chronić siebie i swoją rodzinę przed toksycznymi ludźmi i sytuacjami.

Jak zapewnić sobie szczęście i dobrobyt w przyszłości?

Fotografie:

Może Cię zainteresować