×

Aida Kosojan-Przybysz w „Dzień Dobry TVN”. Co nas czeka w 2022 roku?

Aida Kosojan-Przybysz jest jedyną w Polsce śpiewającą jasnowidzką. Działalność, która stanowi rzadkie połączenie mistyki i muzyki, prowadzi już od ćwierć wieku. Z jej usług korzystają polskie gwiazdy, biznesmeni i politycy. Aida Kosojan-Przybysz w „Dzień Dobry TVN” mówiła o czterech pokoleniach kobiet i wizjach na przyszłość.

Kim jest Aida?

Aida urodziła się i wychowywała w słonecznej Gruzji. Do Polski przywiodła ją miłość – uczucie, które przepowiedziała jej ukochana babcia Anna.

Poznasz człowieka, wysokiego blondyna z daleka i będzie na literkę A

– mówiła starsza kobieta. A przecież babcie zawsze mają rację. To właśnie dzięki babce i prababce Aida odziedziczyła swój niezwykły dar jasnowidzenia.

W przeszłości udało się jej przewidzieć m.in. wielką powódź w Polsce (przepowiedziała wtedy rok wody) oraz wydarzenia z 2010 roku, gdy doszło do katastrofy smoleńskiej i śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Aida przewidziała wtedy „Rok Króla”, w którym wszystko będzie się kręciło wokół najważniejszych głów w państwie.

Zanim rozpoczęła się pandemia koronawirusa w Wuhan w Chinach, Aida zapowiedziała „rok, gdzie coś się kończy” oraz „ostatni rok takiego świata, jaki znamy”. Te słowa wkrótce okazały się prawdziwe aż do bólu.

Potem przyszła kolej na 2020 rok, który Aida Kosojan-Przybysz nazwała „Rokiem Maski” i kolejny, przez wizjonerkę określony jako „Rok Miecza”, który przyrasta do naszego ramienia. Ten miecz odnosił się m.in. do tego, że ludzie będą walczyć o swoje prawa i być może wyjdą na ulice.

Co tym razem przewiduje Aida i jaką widzi przyszłość? O tym wizjonerka opowiedziała dzisiaj w programie „Dzień Dobry TVN”.

Aida Kosojan-Przybysz w „Dzień Dobry TVN”

Gdy tematy mistyczne przeplatają się z rzeczywistością, rozmowa staje się bardzo interesująca i można odczuć niezwykłą aurę tajemniczości. Tak było w programie „Dzień Dobry TVN”, gdy na kanapie zasiadła Aida Kosojan-Przybysz. Opowiedziała m.in. o tym, w jaki sposób w jej rodzinie pojawił się dar jasnowidzenia.

Ja znam historię, która zaczyna się od mojej praprababci Zofii

– zaczęła.

Aida wspomniała o „zbiorze puzzli rodzinnych”, które „budują, rysują każdego z nas”. W tym zbiorze pojawia się także babcia Anna i Magda. Niezwykłe kobiety, które widziały i czuły więcej.

Mnie narysowano w ten sposób, trochę bardziej mistyczny. Od pokoleń wiemy, że wiemy, widzimy więcej

– twierdzi wizjonerka.

Aida pochodzi z bardzo wierzącej rodziny. Jeden z jej przodków był diakonem w cerkwi. Jego córkę – babcię Aidy, długo uważano za wycofaną, zamkniętą w sobie dziewczynkę. Pewnego dnia po prostu zasnęła w świątyni. Gdy się przebudziła, na nowo obudziła się także dla świata. Z czasem stało się jasne, że ma nadzwyczajne zdolności. Skutecznie poradziła m.in. zrozpaczonemu ojcu, gdzie powinien szukać ciała córki, która utonęła w Morzu Czarnym.

Zamiast bajek, modlitwy szeptane do ucha

Babcia Aidy, zamiast opowiadać wnuczce bajki do snu, szeptała jej do ucha modlitwy. Wierzyła, że w ten sposób ją chroni. Dziś Aida Kosojan-Przybysz podkreśla, jak ważne dla nas jest to, by wiedzieć, co działo się w rodzinie. Uważa, że to dla nas baza do tego, byśmy mogli się odbić i odkryć swoją wewnętrzną moc.

Musimy wiedzieć, że w nas jest potęga. Potęga miłości i obfitości

– mówiła Aida w „Dzień Dobry TVN”.

Zapytana o to, co nas czeka w 2022 roku, opowiedziała o „Roku Korytarza”.

Korytarze są w naszych myślach. Spotykamy żal, żałobę, sytuacje z których nie możemy się wycofać.

– mówiła Aida.

Idąc korytarzem, spotykamy szanse, możliwości, nowe rozwiązania, ale też pokusy i ślepe zakręty. Musimy się zastanowić, które drzwi otworzyć i przeanalizować, czy te już otwarte, na pewno są dla nas. Kluczem są nasze myśli. Bo – jak podkreśla Aida – człowiek projektuje sobie to, co chce mieć.

Czy część przepowiedni o korytarzu już się spełnia?

W wizji Aidy była mowa o korytarzu. Wcześniej też wspomniała o nim w następujący sposób:

Jak korytarz, to drzwi i klucz. Na pewno tym kluczem nie powinien być w 2022 roku strach, który wykolei cię z właściwej trasy. Wtedy możesz utkać w labiryncie własnej wyobraźni. To niebezpieczne, bo rzeczywistość i prawdę zostawisz za zamkniętymi drzwiami.

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej zdecydowanie odzwierciedla słowa jasnowidzki. Tysiące ludzi czekają w korytarzu, by zostać wpuszczonym do nowego świata. Motyw korytarza jest tu niezwykle istotny i trafnie opisuje sytuację w naszym kraju.

W dalszej części wypowiedzi wizjonerka zwraca też uwagę na kwestie związane ze zdrowiem i sytuacją epidemiczną.

Dbaj o zdrowie, żeby żyć i żyj, dbając o zdrowie. Pamiętaj o sąsiadach, bo twoje zdrowie to nie tylko twoja sprawa. Nadal na polu walki widać rycerzy w białych fartuchach, ich misja jeszcze się nie skończyła. Oni mają przed sobą jeszcze kilka lat ciężkiej pracy, wspólnie dbajmy o ich kondycję. Oni też są twoimi sąsiadami.

– podkreśla.

Aida zdradza, kiedy będzie odpowiedni czas na podejmowanie kluczowych decyzji

Jej zdaniem, 2022 rok powinien być progiem przekraczania własnych słabości i strachu, podnoszenia poprzeczki. Dlatego nie należy bać się zmian i podejmowania trudnych decyzji. Według niej, nadchodzący rok będzie bardzo dobry momentem dla ważnych, życiowych wyborów.

(…) poszukując właściwych drzwi, czujnik światła zapala się i pokazuje prawdę w dniach: 2, 20, 22, tak jak wygląda 2022. To samo dotyczy całego lutego. W tych dniach z dwójkami możesz pukać do drzwi sąsiada, żeby coś wyjaśnić, załatwić. To też dobry czas na podpisywania umów, pod warunkiem że wszystko poddasz wcześniej głębokiej analizie.

Wizjonerka przyznaje, że przepowiednia dotycząca 2022 roku była dla niej sporym wyzwaniem, ze względu na panujący w wielu obszarach chaos. Tym ważniejsze jest poszukiwanie harmonii, budzenie świadomości, oparcie się lękom i analizowanie sytuacji.

Jedyny klucz, który otwiera właściwe drzwi, jest na twojej szyi. Musisz żyć w zgodzie ze sobą, żeby go tam znaleźć.

– kończy Aida.

Aida postanowiła, że chce się podzielić swoją wiedzą z innymi

Czasy pandemii są bardzo trudne, wiele osób popada w depresje. Nie potrafią z nadzieją patrzeć w przyszłość. Aida postanowiła podzielić się swoją wiedzą, która była przekazywana jej z pokolenia na pokolenie. Dzięki niej, setki ludzi zmieniło swoje życie na lepsze.

To z myślą o nich stworzyła program Potęga Obfitości. Jest to wiedza, która pomaga rozwiązać życiowe problemy oraz znaleźć drogę do własnego szczęścia.

To zbiór wiedzy, której nie znajdziecie w Internecie lub książkach. Po raz pierwszy zebrano ją w jednym miejscu i nagrano. Program Potęga Obfitości pokaże Ci co robić, by wprowadzić do swojego życia dobrobyt, szczęście i miłość. Aida zdradza w nim praktyki stosowane w domach jej przodków. Mówi w nim jak chronić siebie i swoją rodzinę przed złymi mocami i ludźmi. Więcej dowiesz się na stronie programu Potęga Obfitości.

Jak zapewnić sobie szczęście i dobrobyt w przyszłości?

Fotografie:

Może Cię zainteresować