×

Viola Kołakowska widziała UFO? Swoimi dowodami podzieliła się z internautami

Viola Kołakowska widziała UFO? Modelka zamieściła na swoim instagramowym profilu dowody świadczące o tym, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Materiały opublikowane przez Kołakowską nie pozostawiają cienia wątpliwości.

Sceptycyzm wobec epidemii

Choć Viola Kołakowska szczyt kariery ma już za sobą, to wciąż może się poszczycić dość pokaźnym gronem odbiorców. Na Instagramie śledzi ją ponad 24 tysiące fanów. W ostatnich miesiącach o gwieździe najczęściej jest głośno w kontekście jej zaangażowania w działania tzw. koronasceptyków. Viola Kołakowska już wiele tygodni temu uczestniczyła w manifestacjach sprzeciwiających się wprowadzaniu obostrzeń oraz ograniczaniu działalności gospodarczej. Celebrytka wyrażała swoje poparcie dla Marszów o Wolność takich jak ten, który wczoraj przeszedł ulicami stolicy.

Od początku trwania epidemii koronawirusa, modelka mocno manifestuje swoje zdanie dotyczące walki z COVID-19. Podobnie jak Edyta Górniak uważa, że wprowadzane ograniczenia swobód obywatelskich są niewspółmierne do realnego zagrożenia epidemiologicznego. Warto przypomnieć, że w przeciągu ostatniego roku z powodu COVID-19 w Polsce zmarło 49 300 osób. W 38-milionowym kraju jest to wynik wynoszący zaledwie 0,13%, który w świetle nauki nie powinien być traktowany jako powód do wprowadzenia stanu epidemii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Viola Kołakowska (@violkakolakowska)

Viola Kołakowska widziała UFO?

Parę dni temu Viola Kołakowska skomentowała doniesienia na temat choroby Andrzeja Piasecznego. Modelka nie wierzy, że muzyk zachorował na COVID-19. Po obejrzeniu filmiku przedstawiającego piosenkarza, leżącego pod aparaturą z tlenem na swoim profilu napisała:

Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś?

Nie upłynęło wiele czasu, a Viola Kołakowska po raz kolejny wprawiła internautów w osłupienie. Tym razem zamieściła na swoim profilu materiały świadczące o istnieniu obcych cywilizacji. Aktorka i modelka na InstaStory opublikowała nagrania, które jakiś czas wcześniej pojawiły się także na profilu Edyty Górniak. Pod jednym z wideo napisała:

To, że czegoś nie rozumiemy, nie znaczy, że to nie istnieje.

Przybywa obserwacji UFO

Materiały pochodzą z amerykańskich stacji telewizyjnych, które w ostatnim czasie więcej uwagi poświęcają zjawiskom niewyjaśnionym. Stale przybywa relacji mieszkańców USA, którzy twierdzą, że byli świadkami niezidentyfikowanych obiektów latających. Fakt, że w dzisiejszych czasach większość samochodów posiada kamerki na przednich szybach sprawia, że rejestracja UFO jest dużo łatwiejsza niż jeszcze dekadę temu.

Należy jednak pamiętać, że nie każdy niezidentyfikowany obiekt musi posiadać pochodzenie pozaziemskie. Bardzo często po czasie okazuje się, że UFO to nic innego jak balon meteorologiczny, lampion chiński lub dron.

Edyta Górniak i Viola Kołakowska o swojej przyjaźni

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować