×

Tajny raport USA o UFO. Mowa w nim o kręgach w zbożu i pozaziemskich kontaktach

Tajny raport USA o UFO istnieje? Brytyjski dziennik „The Sun” podaje, że dotarł do tajnych zapisków Pentagonu. Podobno opisano w nich spotkania ludzi z kosmitami, porwania przez istoty pozaziemskie i inne paranormalne zjawiska. Jakby tego było mało, z raportu wynika, że rząd USA przygotowuje się na spotkanie z nieznaną nam dotąd cywilizacją. Jesteście w stanie to sobie wyobrazić?

Tajny raport USA o UFO

Brytyjski dziennik „The Sun” dotarł do tajnego, liczącego 1500 stron raportu USA o UFO. Dokument miał zostać sporządzony w ramach tajemniczego projektu Pentagonu o nazwie Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP), który prowadzono w latach 2012-2017. To, co zostało w nim zawarte, nie śniło się najstarszym góralom, a tym bardziej zwykłym ludziom.

Podobno w dokumentacji można znaleźć wzmianki o przypadkowych spotkaniach z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi i konsekwencjach z tym związanych. Te przyprawiają przynajmniej o dreszcze.

tajny raport USA o UFO
Pixabay

„The Sun” pisze o 42 przypadkach kontaktów z UFO i 300 innych, podobnych incydentach. Część osób, które zobaczyły pozaziemski statek kosmiczny, miały odnieść obrażenia fizyczne (m.in uszkodzenia systemu nerwowego) w wyniku promieniowania lub kontaktu z energią z zaawansowanych technologicznie napędów. W dokumentach Pentagonu opisano także inne zjawiska nadprzyrodzone, w tym: kręgi w zbożu czy samospalenia ludzi, przypadki porwania czy… niewyjaśnionych ciąż!

Rząd USA reaguje

Jak donosi „The Sun”, rząd USA nie może pozwolić sobie na zastraszanie przez kosmitów. Podobno szykuje się już na kolejne spotkania z pozaziemskimi istotami. W tym celu prowadzone mają być badania nad odzieżą czyniącą niewidzialnym, robotami kontrolującymi umysł czy technologią do eksploracji odległych zakątków wszechświata.

Ponadto, opracowywane mają być różne scenariusze i metody komunikacji z kosmitami. Przygotowania zdają się iść więc pełną parą!

Tajny raport USA o UFO
Piqsels

Czy możemy spać spokojnie?

Mimo wszystkich tych oderwanych od rzeczywistości „doniesień”, wszystko wskazuje na to, że nie musimy obawiać się o nalot kosmitów. Portale Futurism i Live Science zalecają odnoszenie się do doniesień „The Sun” z dystansem. Ponadto, domagają się od dziennika opublikowania raportu. O dziwo „The Sun” nie chce tego zrobić. Ciekawe dlaczego…

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.planeta.pl, www.thesun.co.uk
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay, Piqels

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij